178

Gyno-pevaryl 150 3 vaginální čípky

Výrobce: Johnson&Johnson
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 2 body
Cena obvyklá*:
176,- Kč s DPH
Vaše cena:
159,70 Kč s DPH
SUKL: 0146803
PDK: 3574660522143
Účinná látka:
Antagonisté angiotensinu ii, kombinace
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  

Popis:

Gyno-pevaryl 150 vaginální čípky se používají k léčbě kvasinkových, plísňových a některých bakteriálních infekcích pochvy u dospělých žen a dívek od 16 let. 

Podrobné informace o produktu: Gyno-pevaryl 150 je přípravek proti plísním pro vaginální podání. Působí proti plísním, kvasinkám a některým bakteriálním infekcím, které mohou vyvolat onemocnění ženského pohlavního ústrojí (zevních rodidel a pochvy). Vaginální čípky Gyno-pevaryl 150 jsou určeny pro dospělé ženy a dívky od 16 let. 

Použití: Dospělé ženy a dívky od 16 let zavádějí 3 po sobě jdoucí dny 1 čípek hluboko do pochvy, nejlépe večer. Nedojde-li ukončením léčby k vymizení příznaků onemocnění, nebo se stav v průběhu léčby zhoršuje, navštivte lékaře. 

Složení: Léčivou látkou je ekonazoli nitras 150 mg v jednom čípku. Dalšími složkami jsou čípkový základ Wecobee a Wecobee FS. 

Upozornění: Přípravek GYNO-PEVARYL obsahuje složky na základě olejů, které mohou poškozovat pryžové bariérové antikoncepční prostředky (pesary) nebo latexové kondomy a snižovat tak jejich spolehlivost. V průběhu léčby proto tyto antikoncepční prostředky nepoužívejte.

Gyno-Pevaryl 150 obsahuje ekonozol-nitrát. Vaginální čípky. Vaginální podání.

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

Podívejte se na naši novou TV reklamu