154

Loperon 2mg 20 kapslí

Výrobce: Sandoz
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 2 body
Cena obvyklá*:
160,- Kč s DPH
Vaše cena:
145,- Kč s DPH
SUKL: 0192853
PDK: 2748466
Účinná látka:
Loperamid
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  

Popis:

Přípravek Loperon ve formě tobolek je tzv. antidiarhoikum, čímž se označuje prostředek proti průjmu. Přípravek Loperon se používá k léčení průjmu v případech, kdy není možné léčit vlastní příčinu onemocnění. Přípravek lze užívat dlouhodobě, avšak jen pod lékařským dohledem. 

Dávkování a způsob užití: Při akutním průjmu ze začátku dospělí užívají 2 tobolky, děti 1 tobolku. Následně se užívá 1 tobolka po každé neformované stolici. Při chronickém průjmu dospělí užívají 2 tobolky, děti 1 tobolku. Maximální denní dávka pro dospělé při akutním i chronickém průjmu je 8 tobolek. U dětí se tato dávka určuje v závislosti na tělesné hmotnosti, avšak nanejvýš 8 tobolek denně. Tobolky polykejte celé, nekousejte je, poté zapijte přiměřeným množstvím tekutiny. 

Složení: Léčivou látkou je loperamidi hydrochloridum. Pomocnými látkami jsou monohydrát laktosy, kukuřičný škrob, mastek, magnesium-stearát, černý oxid železitý (E 172), žlutý oxid železitý (E 172), oxid titaničitý (E 171), želatina a patentní modř V (E 131).

Kontraindikace: Loperon není určen dětem mladším 2 let.

Lék k vnitřnímu užití s účinnou látkou loperamidi hydrochloridum. Čtěte pečlivě příbalový leták.

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

Podívejte se na naši novou TV reklamu