154

Reparil - Dragées 20mg 100 enterosolventních tablet

Výrobce: MEDA Pharma s.r.o.
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 3 body
Cena obvyklá*:
232,- Kč s DPH
Vaše cena:
211,10 Kč s DPH
SUKL: 0208838
PDK: 3295483
Účinná látka:
Jiné kapiláry stabilizující látky
Další informace:
Příbalový leták

Produkt je dočasně nedostupný


Popis:

Přípravek Reparil - Dragées se užívá při bolestech páteře, onemocnění krční a bederní meziobratlové ploténky (např. vyhřeznutí), k léčbě poúrazových otoků a předcházení a léčbě pooperačních otoků. Reparil - Dragées se dále užívá při žilní nedostatečnosti, k léčbě křečových žil, povrchového zánětu žil, bércového vředu a rovněž jako podpůrná léčba zánětů šlachových pochev. 

Jak ho užívat? Užívejte 3× denně 2 tablety, jako udržovací dávka obvykle postačí 3× denně 1 tableta. Tablety užívejte po jídle, zapijte dostatečným množstvím vody. Děti užívají 2 - 3× denně 1 tabletu, po jídle. Přípravek není určen pro děti a dospívající do 18 let. Těhotné a kojící ženy by neměly přípravek užívat. Tablety obsahují laktózu.

Léčivá látka escinum se získává z plodů jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum). Escin rozvíjí v místě onemocnění svůj protiotokový, odvodňující a protizánětlivý účinek. Rovněž zlepšuje proudění krve (cirkulaci) ve vlásečnicích, čímž omezuje vznik pooperačních otoků, urychluje vstřebávání poúrazových podlitin a usnadňuje vyprazdňování křečových žil.

Složení: Jedna obalená tableta obsahuje 20mg escinum.
Pomocné látky: monohydrát laktosy, povidon, magnesium-stearát, sacharozu, mastek, arabskou klovatinu, oxid titaničitý, koloidní bezvodý oxid křemičitý, kopolymer MA/MMA 1:1, makrogol 8000, hydroxid sodný, sodnou sůl karmelosy, triethyl-citrát, simetikonovou emulzi SE 4, bílý vosk, karnaubský vosk

Reparil - Dragées enterosolventní tablety je lék k vnitřnímu užití obsahující léčivou látku escinum. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

Podívejte se na naši novou TV reklamu