167

Persen mono 30 tablet

Výrobce: Sandoz
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 2 body
Cena obvyklá*:
219,- Kč s DPH
Vaše cena:
198,90 Kč s DPH
SUKL: 0215230
PDK: 3365617
Účinná látka:
Kozlíkový kořen
Další informace:
Příbalový leták

Produkt je dočasně nedostupný


Popis:

Persen Mono je léčivý přípravek s obsahem výtažku z kořene kozlíku lékařského. Složení přípravku je tedy rostlinného původu. Přípravek se používá především ke zmírnění poruch spánku a v případě nervového napětí (duševní napětí, neklid a podrážděnost). 

Dávkování a způsob užití: Užívejte 1 obalovanou tabletu až 3 krát denně v případě nervového napětí.Při poruchách spánku užívejte 1 tabletu půl hodiny až hodinu před spaním, v případě potřeby užijte v průběhu večera ještě jednu tabletu. Tablety zapíjejte dostatečným množstvím vody.  Užívejte maximálně 4 tablety denně. Přípravek je vhodný užívat nepřetržitě 2 až 4 týdny, pokud se příznaky nezlepšují či zhoršují, je nutná porada s lékařem.

Obalené tablety je nutno polykat celé, tj. nesmějí se lámat ani žvýkat, a to kvůli nepříjemnému zápachu a chuti kozlíkového extraktu. 

Složení: Jedna obalená tableta obsahuje léčivou látku Valerianae extractum siccum (3-6:1), extrahováno ethanolem 70% (V/V) 445 mg. 

Kontraindikace: Před užitím přípravku PERSEN mono se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Užívání přípravku se nedoporučuje u dětí mladších 12 let, protože u této věkové skupiny není k dispozici dostatek zkušeností. Uchovávejte tento přípravek mimo dohled a dosah dětí.

Lék k vnitřnímu užití s účinnou látkou valerianae extractum siccum. Čtěte pečlivě příbalový leták.

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Produkt se dále nachází v těchto kategoriích:

Navíc ani korunu!

 

Dárkový poukaz

Doplněk pro život

Podívejte se na naši novou TV reklamu