154

Nicorette Classic Gum 2mg léčivá žvýkací guma 105 ks

Výrobce: Johnson&Johnson
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 9 bodů
Cena obvyklá*:
943,- Kč s DPH
Vaše cena:
857,10 Kč s DPH
SUKL: 0150126
PDK: 3574660513882
Účinná látka:
Nikotin
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  

Popis:

Zbavte se závislosti na kouření.

Žvýkačky slouží jako pomoc během dočasného přerušení kouření či pomáhají snížit počet vykouřených cigaret, a tím pomáhají snadněji odvyknout kouření. Pro léčbu závislosti na tabáku, pro zmírnění touhy po kouření (nikotinu) a pro zmírnění abstinenčních příznaků, což umožňuje snadnější odvyknutí kouření kuřákům motivovaným přestat kouřit.

Dávkování a způsob užití
Počátecní dávka žvýkaček by měla být zvolena podle míry nikotinové závislosti každého kuřáka. Užívání 8 – 12 kusů žvýkačky vhodné síly za den by mělo být pro léčbu dostačující. Silně závislí kuřáci (cca 20 cigaret denně) nebo jedinci, kterým se nepodařilo přestat kouřit po užívání žvýkaček
Nicorette Classic Gum 2mg by měly začít léčbu s Nicorette Classic Gum 4mg. V ostatních případech je vhodné začít léčbu s přípravkem Nicorette Classic Gum 2mg. Denně by se nemělo užít více jak 24 kusů žvýkaček.

Složení: Nicotini resinas 10mg, odpovídá nicotinum 2mg v 1 žvýkačce.

Reklama na léčivý přípravek. Léčivé žvýkací gumy obsahují nikotin a jsou určeny k podání do úst. Čtěte pečlivě příbalový leták. Držitel registrace McNeil AB, SE. Místní zástupce: Johnson&Johnson, s.r.o. Karla Engliše 3201/6, 150 00 Praha 5.

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Produkt se dále nachází v těchto kategoriích:

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

Podívejte se na naši novou TV reklamu