154

Neo-Angin bez cukru 24 pastilek

Výrobce: BAYER s.r.o.
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 2 body
Cena obvyklá*:
206,- Kč s DPH
Vaše cena:
186,90 Kč s DPH
SUKL: 0076147
PDK: 4008617149637
Účinná látka:
Dichlorobenzenmethanol
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  

Popis:

Neo-angin bez cukru má antiseptické účinky, zasahující široké spektrum známých bakterií, které vyvolávají záněty horních cest dýchacích. Útočí proti bolesti v krku, mezi jejíž příznaky patří bolest, zánět jícnu, ochraptělost, katar, nachlazení a angína, odstraňuje průvodce onemocnění, tlumí zánět a ulevuje šetrně od bolestí v krku. Posiluje ochrannou funkci sliznice. 

Dávkování: Dospělí a děti od 15 let užívají 1 pastilku každé 2-3 hodiny. Maximální denní dávka je 6 pastilek. Děti 8-15 let užívají 1 pastilku 4x denně s časovým odstupem minimálně 4 hodiny. Děti 6-7 let užívají 1 pastilku ráno, v poledne a večer. Pastilka se nechá rozpustit v ústech. 

Složení: Léčivými látkami jsou dichlorbenzenmethanolum 1,2 mg, amylmetacresolum 0,6 mg, levomentholum 5,72 mg v 1 pastilce. Pomocnými látkami jsou Badyáníková silice, silice máty peprné, isomalt, kyselina vinná, ponceau 4R 80%. 

Kontraindikace: Přípravek nepoužívejte při astmatu, chronickém zánětu hltanu atrofického typu (s úbytkem sliznice apod.) a při alergii na anýz (badyán) nebo na kteroukoli složku přípravku. Přípravek je nevhodný pro děti do 6 let.

Lék k místnímu užití v ústech a v krku. Pečlivě si pročtěte příbalový leták.  Antibakteriální gel na ruce 50ml za 0,01 Kč.

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

Podívejte se na naši novou TV reklamu