178

Flavamed Effervescent perorální šumivé tablety 10x60mg

Výrobce: Berlin-Chemie
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 1 bod
Cena obvyklá*:
86,- Kč s DPH
Vaše cena:
77,80 Kč s DPH
SUKL: 0137716
PDK: 2420082
Účinná látka:
Ambroxol
Další informace:
Příbalový leták

Produkt je dočasně nedostupný


Popis:

Přípravek Flavamed effervescent tablet se užívá k léčbě produktivního kašle při onemocněních plic a průdušek. Je určen pro dospělé a dospívající nad 12 let. Přípravek snižuje vazkost hlenu, který pak může být snadněji vykašlán. 

Dávkování a způsob užití: U dospělých a dospívajících nad 12 let je obvyklá dávka první 2-3 dny půl šumivé tablety 3x denně, poté půl šumivé tablety 2x denně. U dospělých pacientů smí být denní dávka zvýšena na 1 šumivou tabletu 2x denně. Šumivé tablety rozpusťte po jídle ve sklenici vody a vzniklý roztok vypijte. 

Složení: Léčivou látkou je ambroxoli hydrochloridum. Jedna šumivá tableta obsahuje ambroxoli hydrochloridum 60 mg. Pomocnými látkami jsou kyselina citronová, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan sodný, dihydrát sodné soli sacharinu, natrium-cyklamát, chlorid sodný, dihydrát natrium-citrátu, laktosa, mannitol (E421), sorbitol (E 420), třešňové aroma a simetikon. 

Kontraindikace: Neužívejte přípravek Flavamed effervescent tablet u dětí do 12 let. Kompletní informace jsou uvedeny v příbalovém letáku.

Léčivý přípravek

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

Podívejte se na naši novou TV reklamu