162

Guajacuran 200 mg 30 tablet

Výrobce: Zentiva, k.s.
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 2 body
Cena obvyklá*:
131,- Kč s DPH
Vaše cena:
119,- Kč s DPH4 Kč / 1 tableta
SUKL: 0094234
PDK: 8594739024892
Účinná látka:
Guajfenesin
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  

Popis:

Přípravek se používá při duševním napětí, úzkosti, trémě, nervozitě před menstruací, bolestech hlavy podmíněných duševním napětím a zvýšeným napětím šíjových svalů. Snižuje duševní a emoční napětí s pocitem úzkosti. Má slabé zklidňující účinky a usnadňuje vykašlávání. Ve vyšších dávkách tlumí křeče a napětí kosterního svalstva. 

Dávkování a způsob užití: Děti ve věku 6-12 let užívají 1-2x denně 1 tabletu, děti ve věku 12-15 let 2x denně 1 tabletu. Dospělí obvykle užívají 3x denně 1 tabletu, ve výjimečných případech 2-5x denně 2 tablety. 

Složení: Účinná látka je Guaifenesinum 200 mg v 1 tabletě. Pomocnými látkami jsou laktóza, kukuřičný škrob, sacharóza, mastek, sodná sůl karboxymethylškrobu, želatina, tristearan hlinitý, koloidní bezvodý oxid křemičitý, glycerol, oxid titaničitý, sodná sůl karmelosy, smaragdová zeleň, bílý a karnaubský vosk, arabská klovatina. 

Kontraindikace: Přípravek není vhodné užívat v těhotenství a při kojení. Není vhodný pro děti mladší než 6 let. Dětem starším 6 let se podává pouze na doporučení lékaře.

Pozorně čtěte příbalovou informaci.Léčivý přípravek k vnitřnímu užití s účinnou látkou guaifenesium.

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Produkt se dále nachází v těchto kategoriích:

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu