167

Paralen Grip horký nápoj citron 12 sáčků

Výrobce: Sanofi-aventis, s.r.o.
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 2 body
Cena obvyklá*:
187,- Kč s DPH
Vaše cena:
169,90 Kč s DPH
SUKL: 0207978
PDK: 3629368
Účinná látka:
Paracetamol, kombinace kromě psycholeptik
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  

Popis:

Paracetamol se používá k odstranění příznaků chřipky a nachlazení (včetně horečky), bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů. Fenylefrin uvolňuje ucpané dýchací cesty a napomáhá předcházet zánětům vedlejších nosních dutin.

Složení: Účinné látky: jeden sáček obsahuje paracetamolum 650 mg a phenylephrini hydrochloridum 10 mg. Pomocné látky: sacharóza 2806,32 mg, aspartam 74,6 mg, dihydrát citronanu sodného 517,40 mg (odpovídá 121,39 mg sodíku), kyselina citronová, kyselina vinná, přírodní citronové aroma v prášku, povidon 25, kyselina askorbová, pigmenty z oddenku kurkumy dlouhé 

Dávkování: Dospělí, včetně starších osob a dospívajících od 15 let - podává se jeden sáček rozpuštěný v šálku horké vody (nikoli vařící) až čtyřikrát denně. Interval mezi jednotlivými dávkami by neměl být kratší než čtyři hodiny. Nejvyšší jednotlivá dávka je 1 sáček. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky. Děti a dospívající do 15 let - vzhledem k obsahu léčivé látky není přípravek vhodný pro děti a dospívající do 15 let.

Lék k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Navíc ani korunu!

Podívejte se na naši novou TV reklamu