163

Saridon 10 tablet

Výrobce: BAYER s.r.o.
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 1 bod
Cena obvyklá*:
85,- Kč s DPH
Vaše cena:
77,60 Kč s DPH
SUKL: 0041778
PDK: 3534510003406
Účinná látka:
Paracetamol, kombinace kromě psycholeptik
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  

Popis:

Každá tableta přípravku Saridon obsahuje kombinaci tří léčivých látek, které jsou pečlivě vyváženy, aby pomohly od bolesti a snižovaly horečku. 

Analgetický efekt uvedené kombinace se dostavuje za 30 minut a trvá několik hodin. 

Indikace: 

  • bolest hlavy 
  • bolest zubů
  • menstruační bolesti
  • pooperační bolesti

Při akutním zánětu horních cest dýchacích a chřipce snižuje horečku a bolest.

Saridon je kombinované analgetikum s účinnými látkami:

  • Paracetamolum 250 mg 
  • Propyphenazonum 150 mg 
  • Coffeinum 50 mg

Dávkování pro dospělé: 1-2 tablety v intervalu 4-6 hodin. Smí být užíván od 12ti let věku.

Čtěte pečlivě příbalovou informaci! Volně prodejný lék k vnitřnímu užití.

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Produkt se dále nachází v těchto kategoriích:

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu