178

Reparil - GEL N 100g

Výrobce: Madaus/Rottapharm
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 3 body
Cena obvyklá*:
224,- Kč s DPH
Vaše cena:
203,60 Kč s DPH
SUKL: 0083515
PDK: 4030041000826
Účinná látka:
Cediranib
Další informace:
Příbalový leták

Produkt je dočasně nedostupný


Popis:

Ošetřovatel drobných úrazů vašich nejbližších. Reparil - Gel N se používá při léčbě poranění spojených s pohmožděním, vymknutím, při léčbě zhmožděnin, krevních výronů, otoků a při zánětech šlach. Gel má příjemnou levandulovou vůni.

Jak ho používat: Gel nanášejte 1 - 3× denně na pokožku v místě otoku, bolesti nebo poranění, dokud neodezní akutní obtíže, ne však déle než 7 - 14 dní. Gel není nutné do pokožky vmasírovat. Děti používají přípravek pouze na doporučení lékaře. Reparil - Gel N nesmí být nanášen na poškozenou pokožku (na rány), sliznice, do očí nebo na pokožku, která byla vystavena radioterapii. Přípravek není určen dětem do 2 let věku. Těhotné ženy by přípravek neměly používat dlouhodobě na rozsáhlé oblasti (po konzultaci s lékařem maximálně 2 týdny). Kojící ženy nesmí přípravek nanášet na oblast prsou.

Léčivá látka escinum se získává z plodů jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum). Escin zlepšuje proudění krve (cirkulaci) ve vlásečnicích, čímž omezuje vznik pooperačních otoků, urychluje vstřebávání poúrazových podlitin a usnadňuje vyprazdňování křečových žil. Diethylamin salicylát působí proti bolesti (analgetický účinek) hluboko v postiženém místě. Jeho protizánětlivý účinek navíc zvyšuje protizánětlivý účinek escinu, díky čemuž přípravek působí proti příčině onemocnění.

Složení: Sto gramů gelu obsahuje 1,0 g escinum, 5,0 g diethylamini salicylas.
Pomocné látky: levandulovou silici, silici květů citroníku pomerančového hořkého, glycerolmakrogol-300oktanodekanoát, dihydrát dinatrium-edtátu, karbomer 980, trometamol, isopropylalkohol, čištěnou vodu

Reparil - Gel N je lék k vnějšímu užití obsahující léčivé látky escinum a diethylamini salicysas. Čtěte pečlivě příbalovou informaci 

 

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

Podívejte se na naši novou TV reklamu