166

Panadol Extra Rapide 12 šumivých tablet

Výrobce: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o.
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 1 bod
Cena obvyklá*:
97,- Kč s DPH
Vaše cena:
88,30 Kč s DPH
SUKL: 0207518
PDK: 3316982
Účinná látka:
Paracetamol, kombinace kromě psycholeptik
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  

Popis:

Panadol Extra Rapide je určen k léčbě mírné až středně silné bolesti, jako jsou bolesti hlavy (včetně migrény), bolesti zubů a menstruační bolest. Přípravek Panadol Extra Rapide poskytuje též úlevu od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, jako jsou bolesti svalů, kloubů a bolest v krku. Snižuje horečku. Panadol Extra Rapide nedráždí žaludek. Šumivé tablety Panadol Extra Rapide mohou užívat dospělí a dospívající od 12 let. 

Dávkování: Dospělí a dospívající od 15 let užívají 1-2 šumivé tablety (podle tělesné hmotnosti) dle potřeby až 4x denně v časovém odstupu 4-6 hodin. Maximální denní dávka je 8 tablet. Dospívající ve věku 12-15 let užívají 1 šumivou tabletu nejvýše 6x denně v časovém odstupu 4-6 hodin. Maximální denní dávka je 6 tablet. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 7dnů. 

Složení: Léčivými látkami jsou paracetamolum 500 mg a coffeinum 65 mg v 1 šumivé tabletě. Pomocnými látkami jsou hydrogenuhličitan sodný, sorbitol (E 420), sodná sůl sacharinu, natrium-lauryl-sulfát, kyselina citronová, uhličitan sodný, povidon, dimetikon. 

Upozornění: Neužívejte s dalšími přípravky obsahujícími paracetamol. Během léčby se nesmí konzumovat alkohol.

Volně prodejný lék.

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Produkt se dále nachází v těchto kategoriích:

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

 

Doplněk pro život

Podívejte se na naši novou TV reklamu