167

Ibalgin Rapidcaps 400mg 20 měkkých tobolek

Výrobce: Sanofi-aventis, s.r.o.
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 1 bod
Cena obvyklá*:
110,- Kč s DPH
Vaše cena:
99,90 Kč s DPH
SUKL: 0229965
PDK: 3628584
Účinná látka:
Ibuprofen
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  

Popis:

Ibalgin Rapidcaps 400 mg zmírňuje bolest, otok a snižuje horečku. Léčivá látka se z měkkých tobolek rychleji vstřebává do krevního oběhu a díky tomu se rychle dostane k místu bolesti. Ibalgin Rapidcaps 400 mg mohou užívat dospělí a dospívající od 12 let s tělesnou hmotností větší než 40 kg. 

Ibalgin Rapidcaps 400 mg ulevuje od:

  • Bolestí hlavy, včetně migrény
  • Bolesti zubů
  • Bolesti svalů
  • Menstruační bolesti
  • Bolesti zad
  • Horečky a příznaků chřipky a nachlazení

Dávkování: Dospělí a dospívající od 12 let s hmotností od 40 kg užívají 1 tobolku dle potřeby až 3x denně v časovém odstupu alespoň 4 hodiny, maximálně 3 tobolky denně. Vzhledem k síle jednotlivé dávky nesmí přípravek užívat děti do 12 let s hmotností pod 40 kg. Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe, poraďte se s lékařem. 

Složení: Léčivou látkou je ibuprofenum 400 mg v jedné tobolce. Dalšími složkami jsou makrogol 600, roztok hydroxidu draselného 85% (E525), želatina, čištěná voda, tekutý částečně dehydratovaný sorbitol (E420), extrakt z košenily 43% (E120).

Lék k vnitřnímu užití s účinnou látkou ibuprofenum. Čtěte pečlivě příbalový leták.

 

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Navíc ani korunu!

 

Dárkový poukaz

Doplněk pro život

Podívejte se na naši novou TV reklamu