170

Ibalgin Duo Effect krém 100g

Výrobce: Zentiva
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 3 body
Cena obvyklá*:
275,- Kč s DPH
Vaše cena:
249,60 Kč s DPH
SUKL: 0180794
PDK: 2566801
Účinná látka:
Ibuprofen
Další informace:
Příbalový leták

Produkt je dočasně nedostupný


Popis:

Přípravek potlačuje bolest, zmírňuje zánět a otok v postižené oblasti. Je vhodný k léčbě místních projevů nerevmatických i revmatických bolestivých stavů pohybového ústrojí. Snižuje srážlivost krve v místě zánětu nebo pohmoždění při úrazu. Zabraňuje tvorbě krevních sraženin, urychluje vstřebávání krevních výronů. Působí protizánětlivě.

Je určen k léčbě poúrazových stavů a následků sportovních úrazů jako jsou: otoky a krevní podlitiny, podvrtnutí kloubu, poranění měkkých částí kloubů a k úlevě od bolesti zad. 

Dávkování a způsob užití: Dospělí a dospívající od 12 let si nanáší na postižené místo a jeho okolí 2-3x denně v časových odstupech 4-5 hodin asi 1 mm silnou vrstvu krému, která se lehce vetře do kůže. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 2 týdny. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. 

Složení: Léčivými látkami jsou Ibuprofenum 5 g (5%), Heparinoidum S (100 m. j./mg) 200 mg v 100 g krému. Pomocnými látkami jsou methylparaben, propylparaben, propylenglykol. 

Kontraindikace: Přípravek není určen pro děti do 12 let.

Lék k vnějšímu použití. Obsahuje ibuprofenum. Před použitím čtěte pečlivě příbalový leták.

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Navíc ani korunu!

Podívejte se na naši novou TV reklamu