167

Ibalgin 50mg/g gel 100g

Výrobce: Sanofi-aventis, s.r.o.
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 2 body
Cena obvyklá*:
153,- Kč s DPH
Vaše cena:
139,- Kč s DPH
SUKL: 0229134
PDK: 3595783
Účinná látka:
Ibuprofen
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  

Popis:

Ibalgin gel působí proti zánětu a otoku, zmírňuje bolest u bolestivých poúrazových stavů. Přípravek Ibalgin gel se používá k místní léčbě bolestivých poranění šlach, svalů a kloubů s otoky nebo bez otoků, jako je podvrtnutí, natažení nebo zhmoždění. Ibalgin gel je určen k léčbě dospělých a dospívajících od 12 let. 

Jak se přípravek Ibalgin gel používá: Dospělí a dospívající od 12 let nanáší gel na postižené místo 3-4x denně v časových odstupech 3-4 hodin. Ibalgin gel se nesmí používat na otevřené rány nebo sliznice a do očí. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 2 týdny. 

Složení: Léčivou látkou je ibuprofen 2,5 g v 50 g gelu (tj. 5 %). Pomocnými látkami jsou hyetelóza, propylenglykol, isopropylalkohol, etanol 96 %, trolamin, čištěná voda.

Lék k vnějšímu použití. Obsahuje ibuprofenum. Čtěte pozorně příbalovou informaci.

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Produkt se dále nachází v těchto kategoriích:

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

 

Doplněk pro život

Podívejte se na naši novou TV reklamu