154

Etrixenal 100 mg/g gel 100g

Výrobce: Walmark
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 2 body
Cena obvyklá*:
114,- Kč s DPH
Vaše cena:
103,90 Kč s DPH
SUKL: 0132072
PDK: 3433035
Účinná látka:
Naproxen
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  

Popis:

Etrixenal gel je lék ve formě gelu. Tento lék obsahuje léčivou látku - naproxen - v množství 100 mg/g; ta patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léků (NSAID). Tento lék působí proti bolesti a zánětu, aplikuje se místně na kůži. V důsledku aplikace se zmenší bolest a otok a překonají se fyzické obtíže. Přípravek Etrixenal gel se používá k místní léčbě akutní bolesti při poranění šlach a vazů. Přípravek je určen ke krátkodobému použití.

Dávkování a způsob užití: Pokud lékař nedoporučí jinak, lék se má podávat následujícím způsobem: naneste lék na kůži v množství podle velikosti postižené oblasti (obvykle 4 cm dlouhý proužek gelu), rozetřete gel na postiženou oblast a jemně vmasírujte až do úplného vstřebání. Lék se aplikuje 2 - 6krát denně, vždy po několika hodinách. Po nanesení gelu je třeba si umýt ruce, pokud nejsou místem léčby.

Nepoužívejte Etrixenal gel déle než jeden týden. Pokud po týdnu léčby tímto přípravkem bolest a otok přetrvává nebo se zhoršuje, musíte kontaktovat lékaře. 

Složení: Etrixenal gel obsahuje léčivou látku naproxen. Dalšími složkami jsou chloralhydrát, levomenthol, ethanol (96 %v/v), ethylparaben (E214), hydroxid sodný, karbomer, čištěná voda. 

Upozornění:  Nepoužívejte přípravek Etrixenal gel, jestliže jste alergický(á) na jiné nesteroidní protizánětlivé léky a na kyselinu acetylsalicylovou. Přípravek nepoužívejte během posledních tří měsíců těhotenství.

Lék k vnějšímu užití. Obsahují naproxen. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Produkt se dále nachází v těchto kategoriích:

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

Podívejte se na naši novou TV reklamu