154

Cetalgen 20 tablet

Výrobce: Glenmark Pharmaceuticals Distribution s.r.o.
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 2 body
Cena obvyklá*:
174,- Kč s DPH
Vaše cena:
158,20 Kč s DPH
SUKL: 0239071
PDK: 4506375
Účinná látka:
Paracetamol, kombinace kromě psycholeptik
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  

Popis:

Dvojí síla proti bolesti a horečce. CETALGEN se užívá ke krátkodobé léčbě akutní středně silné bolesti u dospělých. Díky kombinaci paracetamolu (500 mg v jedné tabletě) a ibuprofenu (200 mg v jedné tabletě) má silnější účinek, rychlejší nástup účinku a delší dobu působení, než poskytuje samotný ibuprofen nebo paracetamol.

  • při bolesti hlavy, zad, zubů
  • při menstruační bolesti
  • při svalové bolesti
  • při léčbě symptomů spojených s akutním zánětem horních cest dýchacích a chřipkou
  • při léčbě bolesti v krku a horečky

Dávkování: Dospělí od 18 let užívají 1 tabletu až 3x denně. Interval mezi dávkami má být alespoň 6 hodin. Pokud dávka 1 tablety příznaky nezmírní, mohou se užít maximálně 2 tablety až 3x denně. Neužívejte více než 6 tablet (3000 mg paracetamolu, 1200 mg ibuprofenu) během 24 hodin. Neužívejte déle než 3 dny bez porady s lékařem. 

Složení: Léčivými látkami jsou paracetamolum 500 mg a ibuprofenum 200 mg v jedné tabletě. Dalšími složkami jsou: Jádro tablety: kukuřičný škrob, povidon , sodná sůl kroskarmelosy (E 468), mikrokrystalická celulosa (E 460), koloidní bezvodý oxid křemičitý (E 551), glycerol-dibehenát (E 471). Potahová vrstva: opadry bílá (částečně hydrolyzovaný polyvinylalkohol, mastek, oxid titaničitý, glycerolmonooktanodekanoát, natrium-lauryl-sulfát). 

Upozornění: Není určeno pro děti do 18 let. Výskyt nežádoucích účinků lze minimalizovat podáváním nejnižší účinné dávky po nejkratší dobu nutnou k potlačení symptomů onemocnění. Během léčby nepijte alkohol z důvodu zvýšeného rizika poškození jater.

Léčivý přípravek k vnitřnímu užití. Pečlivě čtěte příbalovou informaci.

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

Podívejte se na naši novou TV reklamu