167

Ataralgin 20 tablet

Výrobce: Glenmark
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 1 bod
Cena obvyklá*:
96,- Kč s DPH
Vaše cena:
87,40 Kč s DPH
SUKL: 0048888
PDK: 8595112610015
Účinná látka:
Paracetamol, kombinace kromě psycholeptik
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  

Popis:

Ataralgin je přípravek působící proti bolesti. Přípravek Ataralgin se užívá k rychlému tlumení mírné až středně silné bolesti hlavy, zubů a bolesti v oblasti krční páteře. Dále je také vhodný při bolestech svalů a kloubů doprovázejících chřipku a nachlazení, k léčbě horečnatých stavů při chřipkových onemocněních. Tablety ATARALGIN jsou určeny pro dospělé a dospívající od 15 let. 

Dávkování: Dospělí a dospívající od 15 let užívají 1-2 tablety až 3x denně s odstupem alespoň 4 hodin. Maximální denní dávka je 6 tablet. 

Složení: Léčivými látkami jsou paracetamolum 325 mg, guaifenesinum 130 mg a coffeinum 70 mg v jedné tabletě.

Pomocnými látkami jsou předbobtnalý kukuřičný škrob, polyvidon 30, sodná sůl kros-karmelosy, kyselina stearová 50%, magnesium-stearát.

Lék k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

 

Doplněk pro život

Podívejte se na naši novou TV reklamu