162

Livostin 0.5mg/ml oční kapky, suspenze 4 ml

Výrobce: Johnson&Johnson
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 3 body
Cena obvyklá*:
230,- Kč s DPH
Vaše cena:
209,50 Kč s DPH
SUKL: 0233477
PDK: 3672947
Účinná látka:
Levokabastin
počet kusů  

Popis:

Oční kapky rychle a dlouhodobě ulevují od očních příznaků alergie nejčastěji na trávy, pyl, plísně, prach a jiné látky. Alergie neboli přecitlivělost je nadměrná reakce imunitního systému organismu na látky, které se vyskytují běžně v našem prostředí. Mezi typické oční projevy alergie řadíme zarudnutí a svědění oční spojivky, otoky víček, slzení a citlivost na světlo. Mezi typické sezónní spouštěče alergie patří pyly a trávy. Mezi celoroční spouštěče alergie řadíme např. domácí mazlíčky a roztoče. Přípravek je určen pro dospělé a děti od 6 let.

Dávkování: Oční kapky nanášejte 1 kapku 2x denně do obou očí. Při velmi nepříjemných obtížích můžete zvýšit dávkování na 1 kapku 3x-4x denně do obou očí. Při léčbě celoročních alergických obtížích lze přípravek používat i několik měsíců. Pokud potíže přetrvávají déle než 7 dnů nebo dojde k zhoršení příznaků alergie, poraďte se o dalším postupu léčby s lékařem. 

Složení: Léčivou látkou je levocabastini hydrochloridum 0,5 mg v 1 ml suspenze. Pomocné látky jsou propylenglykol, hydrogenfosforečnan sodný, monohydrát dihydrogenfosforečnan sodný, hypromelóza 2910, polysorbát 80, dihydrát dinatrium-edetát, roztok benzalkonium-chlorid a voda na injekci. 

Upozornění: Přípravek nepoužívejte s měkkými kontaktními čočkami. S jejich aplikací bychom měli počkat alespoň 15 minut po aplikaci očních kapek.

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Obsahuje levokabastin-hydrochlorid. Oční kapky k aplikaci do očí.

 

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu