178

Fenistil 24 20 tobolek

Výrobce: Novartis
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 3 body
Cena obvyklá*:
222,- Kč s DPH
Vaše cena:
201,80 Kč s DPH
SUKL: 0015496
PDK: 8594050580701

Produkt je dočasně nedostupný


Popis:

Fenistil 24 poskytuje úlevu od kožních vyrážek a svědění různého původu: ekzém, dermatitis (zánět kůže), kopřivka a alergické rýmy: senné rýmy a jiných forem alergické rýmy (tj. alergie na domovní prach, zvířecí  srst, peří atd.). Pro dospělé a děti starší 12 let.

Fenistil 24 se používá k léčbě příznaků alergie, jako jsou např. kožní vyrážky, svědění, senná rýma nebo jiné druhy alergické rýmy. Přípravek zmírňuje svědění a podráždění způsobené vyrážkou na kůži, zmírňuje otoky a příznaky alergické rýmy, jako např. hojný vodnatý sekret z nosu, kýchání, svědění nosu a pálení a slzení očí.

Dávkování a způsob užití: Užívejte 1 tobolku 1x denně večer. Před polknutím se tobolka nesmí rozdrtit ani rozkousat, polyká se celá a zapíjí se sklenicí vody.

Složení: Léčivou látkou je dimetindeni maleas. Pomocné látky jsou monohydrát laktosy, mikrokrystalická celulosa, předbobtnalý bramborový škrob, kyselina glutamová, dimetikonová emulze, hypromelosa, oxid titaničitý, mastek, polyakrylátová disperze 30%, disperze ethylcelulosy 30%. Stěna tobolky je složena z mastku, želatiny, oxidu titaničitého, žlutého oxidu železitého a červeného oxidu železitého.

Kontraindikace: Přípravek nepoužívejte při hypersenzitivitě na léčivou látku nebo na kteroukoli pomocnou látku obsaženou v přípravku. 

Fenistil 24 není určen pro děti mladší 12 let. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Volně prodejný lék

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

Podívejte se na naši novou TV reklamu