178

Regaine 5% drm.sol.1x60ml/3g

Výrobce: Johnson&Johnson
Typ: Volně prodejné léky
Nákupem toho produktu získáte: 14 bodů
Cena obvyklá*:
1 491,- Kč s DPH
Vaše cena:
1 355,80 Kč s DPH
SUKL: 0056513
PDK: 3574660403015
Účinná látka:
Minoxidil
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  

Popis:

Přípravek Regaine podporuje růst vlasů a zastavuje úbytek vlasů u dospělých mužů a žen postižených ztrátou vlasů, která je podmíněna mužskými pohlavními hormony (androgenní alopecie). Ke ztrátě vlasů může docházet na ohraničených místech nebo rovnoměrně na celé hlavě, postupně vytvářením tzv. koutů. Posléze zůstává zbytek vlasů po stranách a na temeni hlavy, zatímco vrchol hlavy je bez vlasů. 

Dávkování a způsob užití: Muži: Naneste 1 ml přípravku Regaine 2x denně (jednou ráno a jednou večer) na pokožku hlavy, která je postižena ztrátou vlasů tak, aby byla pokryta celá postižená plocha. Nepřekračujte celkovou denní dávku 2 ml. Ženy: Naneste 1 ml přípravku Regaine 1x denně na pokožku hlavy, která je postižena ztrátou vlasů tak, aby byla pokryta celá postižená plocha. Nepřekračujte celkovou denní dávku 1 ml. Nanášejte pouze na suchou a neporušenou kůži.

Přípravek je obvykle nutné používat nepřetržitě po 2-4 měsíce i déle, než zaznamenáte růst vlasů. Stupeň růstu i kvalita vlasů jsou značně individuální. Nedojde-li po dvou až čtyřech měsících používání přípravku ke zlepšení, nebo se v průběhu léčby vyskytne některý z níže uvedených nežádoucích účinků, je nutná porada s lékařem. 

Složení: Léčivou látkou je minoxidilum 50 miligramů v 1 mililitru roztoku. Další pomocné látky jsou ethanol 95 % (v/v), propylenglykol, čištěná voda. 

Kontraindikace: Nepoužívejte přípravek, jestliže jste alergický(á) na minoxidil nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku. Není určeno pro děti a dospívající do 18 let.

Lék k vnějšímu užití. Čtěte pozorně příbalovou informaci.

Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Produkt se dále nachází v těchto kategoriích:

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu