178

Cannaderm Capillus sérum stimulač.s kofeinem 8x5ml

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Typ: Kosmetika
Nákupem toho produktu získáte: 4 body
Cena obvyklá*:
358,- Kč s DPH
Vaše cena:
330,20 Kč s DPH
SUKL: 0000000
PDK: 8594054232729

Produkt je dočasně nedostupný


Popis:

Cannaderm Capillus sérum stimulační s kofeinem 8x5ml

Jaké jsou účinky vlasového séra s kofeinem?
Účinné výtažky a snížené pH vlasového séra působí jemně svíravým efektem, osvěžují pokožku a stimulují činnost vlasových váčků. Jemná masáž skalpu prohlubuje účinky séra, zlepšuje mikrocirkulaci krve a pronikání účinných látek do pokožky a zásobení vlasových folikulů krví a živinami. Díky tomu se při opakovaném používání výrazně zlepšuje vzhled a kondice vlasů a obnovuje se růst vlasů v problémových partiích.


Zajímá Vás jak sérům používat?
Před upotřebením protřepejte! Odlomte hrot ampule a její obsah postupně jemně vmasírujte do pokožky hlavy. Postupně naneste sérum na celou pokožku hlavy, zejména na místa se zvýšeným padáním vlasů. Neoplachujte! Aplikujte buď do umytých, ručníkem prosušených vlasů nebo mezi mytími pro osvěžení a stimulaci činnosti vlasových váčků. Vlasy dále upravte obvyklým způsobem.


Složení
Účinné látky: konopný extrakt, panthenol, máta, yzop, sůl z Mrtvého moře.
Ostatní složky: Aqua, Urtica Urens Extract, Agrimonia Eupatoria Extract, Cannabis Sativa Seed Protein, Citrus Grandis Extract, Caffeine, Cannabis Sativa Seed Oil, Lecithin, Dead Sea Salt, Lactic Acid, Lavandula Angustifolia Oil, Zingiber Officinale Oil, Allantoin

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

Podívejte se na naši novou TV reklamu