178

Cannaderm Capillus šampon stimulační s kofeinem 150ml

Výrobce: Cannabis Pharma-derm,s.r.o.
Typ: Ostatní
Nákupem toho produktu získáte: 3 body
Cena obvyklá*:
290,- Kč s DPH
Vaše cena:
263,80 Kč s DPH
SUKL: 0000000
PDK: 8594054232750

Produkt je dočasně nedostupný


Popis:

Capillus stimulační šampon na vlasy s kofeinem, kopřivou, levandulí, zázvorem a s čistým konopným olejem je určený speciálně pro šetrné mytí vlasů a účinné ošetřování pokožky hlavy při problémech s padáním vlasů. Kofein obsažený v receptuře účinně stimuluje činnost vlasových folikulů a spolu s konopným proteinem a ostatními rostlinnými extrakty z kopřivy, levandule a zázvoru výrazně přispívá ke zlepšené kondici vlasové pokožky a vlasových váčků. Šampon jemně a šetrně myje pokožku hlavy i vlasy bez podráždění, vlasy jsou po umytí čisté, lesklé a dobře ošetřené. Dlouhodobým používáním stimulačního šamponu nejlépe v kombinaci s capillus stimulačním sérem na vlasy lze omezit nadměrné padání vlasů, zlepšit jejich vzhled a celkovou kondici.

U dlouhých vlasů doporučujeme po umytí použít balzám na vlasy, ale jen na jejich konečky.

Aktivní látky: Kofein – účinně stimuluje činnost vlasových folikulů a spolu s konopným proteinem a ostatními rostlinnými extrakty z kopřivy, levandule a zázvoru výrazně přispívá ke zlepšené kondici vlasové pokožky a vlasových váčků.

Účinky: jemně a šetrně myje pokožku hlavy i vlasy bez podráždění, vlasy jsou po umytí čisté, lesklé a dobře ošetřené, dlouhodobým používáním stimulačního šamponu lze omezit nadměrné padání vlasů, zlepšit jejich vzhled a celkovou kondici.

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

Podívejte se na naši novou TV reklamu