178

Cannaderm Robátko krém proti opruzeninám 75g

Výrobce: Simply You/Cannabis
Typ: Ostatní
Nákupem toho produktu získáte: 2 body
Cena obvyklá*:
216,- Kč s DPH
Vaše cena:
196,70 Kč s DPH
SUKL: 0000000
PDK: 2471077
počet kusů  

Popis:

CANNADERM Robátko krém proti opruzeninám pro ošetřování citlivé dětské pokožky při každé výměně plenek. Přírodní receptura krému neobsahuje vodu, syntetická barviva, parfémy ani konzervanty, vazelínu nebo minerální oleje. Díky absenci vazeliny nezamezuje krém přístupu vzduchu k pokožce a vyhovuje tak nárokům péče o nejmenší děti. Krém se dobře roztírá a rychle vytváří na pokožce jemný ochranný film, který ji chrání proti působení vlhkosti, vzniku opruzenin a plenkové dermatitidě.

Účinné látky: bioaktivní konopný olej, máslovník, zinek, levandule

Použití : Krém naneste v tenké vrstvě na čistou, suchou pokožku v oblasti vzniku opruzenin u dětí nebo i u dospělých ( tj. v plenkové oblasti, do záhybů v podpaží, tříslech, na stehnech či pod prsy). Aplikaci krému při přebalování by mělo vždy předcházet pečlivé očištění pokožky od zbytků stolice a moči. Použití krému neovlivňuje vlastnosti plenek. Robátko krém proti opruzeninám používat na suchou, umytou pokožku v kožních záhybech a plenkové oblasti Ošetřovanou pokožku doporučujeme vždy jemně umýt a osušit a teprve poté ve velmi tenké vrstvě nanést krém. Zbytečně silná vrstva krému není potřebná ani žádoucí - důležitější je důkladná očista, osušení a častější výměna plenek nebo prádla. Jemný ochranný film na bázi konopného oleje a máslovníku dostatečně chrání pokožku před působením vlhkosti, vznikem zapařenin a opruzenin. Podle posledních poznatků není vhodné na podrážděnou pokožku používat pudr, zásyp ani zbytečně silné vrstvy mastí.

Složení : Aqua, Cannabis Sativa Seed Oil, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Acetum, Glycerin, Stearic Acid, Tocopherol, Panthenol, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Zinc Oxide (and) Caprylic/Capric Triglyceride (and) Polyhydroxystearic Acid (and) Isostearic Acid, Xanthan Gum, Lonicera Caprifolium Flower Extract (and) Lonicera Japonica Flower Extract, Bisabolol, Calendula Officinalis Oil, Lecithin, Inositol, Argentum 

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Produkt se dále nachází v těchto kategoriích:

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu