178

Folgravid 30+10 tablet limitovaná edice

Výrobce: SVUS Pharma a.s.
Typ: Doplňky stravy
Nákupem toho produktu získáte: 4 body
Cena obvyklá*:
391,- Kč s DPH
Vaše cena:
355,- Kč s DPH
SUKL: 0000000
PDK: 2899822

Produkt je dočasně nedostupný


Popis:

Doporučen v období plánování mateřství, těhotenství a kojení pro zdraví miminka a maminky. Přípravek Folgravid® (doplněk stravy) je určen ženám v období plánování mateřství, těhotenství i v době kojení. Přípravek obsahuje kombinaci kyseliny listové a kyseliny dokosahexaenové (DHA), která přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku Vašeho miminka. Příznivého účinku je dosaženo při přijetí 250 mg DHA denně. Jednotlivá denní dávka nadstandartně pokryje tento příjem. Přípravek Folgravid® je určen jako doplněk k obohacení stravy žen plánujících těhotenství, těhotných a kojících matek.                       

DHA Folgravidu®  je vyrobena z kvalitního rybího oleje pomocí speciální čistící metody.                       

Přípravek Folgravid® (doplněk stravy) je určen dospělým ženám už od samého začátku plánování těhotenství, průběhu těhotenství až po ukončení kojení. Hlavní obsahovou složkou je kombinace kyseliny listové a kyseliny dokosahexaenové (DHA), která přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku Vašeho miminka. Příznivého účinku je dosaženo při přijetí 250 mg DHA denně. Jednotlivá denní dávka nadstandardně pokryje tento příjem. DHA ve Folgravidu® je vyrobena z kvalitního rybího oleje pomocí speciální čistící metody. Kyselina listová obsažená v přípravku přispívá k normálnímu růstu zárodečných tkání během těhotenství. Komfort v užívání pouze 1 tobolky denně.                               

Dávkování: 1 tobolka denně.                                   

Složení přípravku – aktivní složky v 1 tobolce:   

Aktivní látka

Hmot. v 1 tobolce

% DRHP

DHA 70%

 500 mg

Není stanovena

Kyselina listová

400 µg

200%

DRHP=denní referenční hodnota příjmu                                           

Celkové složení tobolky: kyselina dokosahexaenová (DHA) - původem z ryb, (obal) želatina, (emulgátor) monoglyceridy slunečnicového oleje, (emulgátor) glycerol monostearát , (obal) glycerol, (barvivo) oxid titaničitý, kyselina listová                                               

Upozornění: Není určeno pro děti. Uchovávejte v suchu do 25°C, chraňte před přímým slunečním světlem. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah děti! Nepřekračujte doporučené denní dávkování.                   

Hmotnost obsahu: 35,8 g ±5% 

Doplněk stravy                

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

Podívejte se na naši novou TV reklamu