178

Walmark Tammex Family PLUS 8 x 5.25g

Výrobce: Walmark
Typ: Ostatní
Nákupem toho produktu získáte: 2 body
Cena obvyklá*:
157,- Kč s DPH
Vaše cena:
143,- Kč s DPH
SUKL: 0000000
PDK: 2983402

Produkt je dočasně nedostupný


Popis:

WALMARK Tammex Family PLUS 8 x 5.25 g

Podrobný popis výrobku

WALMARK Tammex Family PLUS 8 x 5.25 g Zastavuje a léčí průjem různého původu (infekce, antibiotická léčba, syndrom dráždivého tračníku, dysmikrobie). Diosmektit + prebiotická vláknina.

Tammex family plus je určen k perorální léčbě akutního a chronického průjmu. Pro dospělé a děti od 6 let.Navíc obsahuje patentovanou kombinaci prebiotik, které pomáhají obnovovat střevní mikroflóru.

Tammex family plus je zdravotnický prostředek, který obsahuje 3 g diosmektitu s příjemnou pomerančovou příchutí a 2 g prebiotické vlákniny (inulin, galakto¬oligosacharidy, fruktooligosacharidy, isomalt¬oligosacharidy, polydextróza, laktulóza).

Tammex family plus poskytuje úlevu ve všech případech průjmových onemocnění, nezávisle na základní příčině (infekce, antibiotická léčba, syndrom dráždivého tračníku, dysmikrobie atd.), a napomáhá normalizaci střevní mikroflóry obnovením správné rovnováhy mezi střevními mikroorganismy.

Složení Diosmektit - přírodní jíl s lamelární strukturou, která způsobuje jeho silné adsorpční vlastnosti. Tento speciálně čištěný jíl se často používá na celém světě jako prostředek k léčbě akutního infekčního průjmu u dospělých i u dětí. Diosmektit je také schopen absorbovat bakterie, bakteriální toxiny, viry a jiné střevní dráždidla, která jsou příčinou průjmu. Další složkou tohoto zdravotnického prostředku je patentovaná směs prebiotických vláknin (bifidogenních a laktogenních), smíchaných v přesně stanoveném poměru, s vysokou schopností podpory kolonizace střeva „dobrými bakteriemi“ - bifidobakteriemi a laktobacily - pro obnovení zdravé střevní mikroflóry.

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu