178

Walmark Tammex Family 10 x 3.25g

Výrobce: Walmark
Typ: Zdravotnický prostředek
Nákupem toho produktu získáte: 2 body
Cena obvyklá*:
126,- Kč s DPH
Vaše cena:
114,20 Kč s DPH
SUKL: 0000000
PDK: 2983410

Produkt je dočasně nedostupný


Popis:

WALMARK Tammex Family 10 x 3.25 g

Podrobný popis výrobku WALMARK Tammex Family 10 x 3.25 g Tammex family je určen k perorální léčbě akutního a chronického průjmu. Pro dospělé a děti od 1 roku.

Tammex family je zdravotnický prostředek, který obsahuje 3 g diosmektitu s příjemnou pomerančovou příchutí.

Tammex family poskytuje úlevu ve všech případech průjmových onemocnění, nezávisle na základní příčině (infekce, antibiotická léčba, syndrom dráždivého tračníku, dysmikrobie). Hlavní složkou tohoto zdravotnického prostředku je Diosmektit - přírodní jíl s lamelární strukturou, která způsobuje jeho silné adsorpční vlastnosti.Tento speciálně čištěný jíl se často používá na celém světě jako prostředek k léčbě průjmu u dospělých a dětí od 1 roku. Diosmektit je také schopen absorbovat bakterie, bakteriální toxiny, viry a jiné střevní dráždidla, která jsou příčinou průjmu. Tento silný účinek je způsoben velkou specifickou povrchovou plochou, která je až 50x větší než u jiných typů jílu. Tento účinek není v rozporu s aktivitou současně podávaných antibiotik. Adsorpce toxinů a virů zabraňuje napadání buněk sliznice a způsobování zažívacích motorických poruch spojených s průjmem. Tyto účinky se dostavují bez přímých interakcí diosmektitu s buňkami sliznice, takže přípravek nemá nežádoucí účinky spojené s dlouhodobým užíváním.

Složení Diosmektit 3g Pomocné látky aroma pomeranč, kyselina citrónová, oxid křemičitý, acesulfam K, sukralóza.

Dávkování Dospělí: 1 sáček na 100 ml tekutiny, 3 krát denně. Děti nad 6 let: 2-3 sáčky denně. Děti 1-6 let: 1-2 sáčky denně. Užívat nejlépe mezi jídly.

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu