163

GlucoCare 90 tablet

Výrobce: Stada Pharma International GmbH, o.s.
Typ: Doplňky stravy
Nákupem toho produktu získáte: 9 bodů
Cena obvyklá*:
943,- Kč s DPH
Vaše cena:
857,60 Kč s DPH9,50 Kč / 1 tableta
SUKL: 0000000
PDK: 3437309

Produkt je dočasně nedostupný


Popis:

GlucoCare je doplněk stravy, jenž přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Proč je důležitá normální hladina glukózy v krvi?

Glukóza je jednoduchý sacharid, na níž jsou přeměňovány složitější sacharidy při procesu trávení v trávicím traktu. Hlavním úkolem sacharidů je poskytovat dostatek energie potřebné pro všechny funkce organismu. Glukóza obíhá krevním řečištěm a zajišťuje dostatek energie pro správnou funkci buněk. Sacharidy a polysacharidy jsou pro tělo nejdůležitějším zdrojem energie, a proto jsou mimořádně důležité pro vyváženou stravu. Pokud je jejich příjem příliš nízký, organismus se snaží získat potřebnou energii z tuků, nebo v extrémních případech z bílkovin. Jestliže je naopak příjem sacharidů příliš vysoký, tělo je uchovává ve formě glykogenu v játrech anebo jako tuk v tukové tkáni. Nadměrný příjem sacharidů a/ nebo tuků v potravě může být příčinou obezity. Vyšší věk a obezita jsou dva faktory, které při nedostatečné kontrole způsobují zdravotní komplikace. Hlavním opatřením pro udržování normální hladiny krevního cukru (glukózy) v krvi je zdravý životní styl, zejména vyvážená pestrá strava a dostatek pohybu v podobě pravidelné fyzické aktivity. K podpoře udržení normální hladiny glukózy v krvi lze rovněž použít vhodné doplňky stravy. 

Chrom v trojmocné formě patří mezi esenciální (nezbytné) stopové prvky a pomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi. 

Berberin je alkaloid, který se vyskytuje v kůře dřišťálu osinatého (Berberis aristata). Dřišťál osinatý je léčivá rostlina, která se využívá v tradiční indické nebo čínské medicíně. 

Banaba je léčivá rostlina po staletí využívaná Indiány a Filipínci. Extrakt z listů pukolu nádherného obsahuje směs triterpenů (např. korosolovou kyselinu) a různé třísloviny. 

Návod k užívání: Dospělí (od 18 let): 1 tableta denně, spolu s večerním jídlem nebo bezprostředně po něm. Neužívejte nalačno. GlucoCare® lze užívat dlouhodobě bez přerušení. 

Doporučení: GlucoCare® je doplněk stravy a nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý způsob života. Nepřekračujte doporučenou denní dávku (1 tableta denně).

Kontraindikace: Neužívejte během těhotenství a kojení. Pouze pro dospělé. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.

Upozornění: Pokud užíváte jakékoli další léky nebo doplňky stravy, poraďte se před užitím tohoto přípravku se svým ošetřujícím lékařem nebo s lékárníkem. 

Složení: Jedna tableta obsahuje: 500 mg berberinu (526 mg standardizovaného extraktu z kůry dřišťálu osinatého (Berberis aristata) s obsahem berberinu 95 %), 48 mg standardizovaného extraktu z listů banaby - pukolu nádherného (Lagerstroemia speciosa (L.)) obsahujícího 1 % kyseliny korosolové, 0,75 mg pikolinátu chromitého (to odpovídá 0,09 mg elementárního chromu)

Další látky obsažené v tabletě: Plnidla: E460 - E341 - E464 - E1200 - E472a, Protispékavé látky: E468 - E551, Stabilizátor: E1201, Barviva: E171 - E172iii, Lešticí látky: E470b - E553b – kokosový olej - E904

Velikost balení: Jedna krabička obsahuje 90 žlutých potahovaných tablet. Výrobek je dostupný pouze v lékárnách. 

Uchovávání: Uchovávejte při pokojové teplotě v původním obalu. Doba použitelnosti je vyznačena na obalu (měsíc/rok).

Doplněk stravy

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu