162

Walmark Omega-3 PURE Algae 30 tobolek

Výrobce: Walmark
Typ: Doplňky stravy
Nákupem toho produktu získáte: 3 body
Cena obvyklá*:
329,- Kč s DPH
Vaše cena:
299,- Kč s DPH10 Kč / 1 tobolka
SUKL: 0000000
PDK: 3875094
počet kusů  

Popis:

Walmark Omega-3 Pure Algae je doplněk stravy prémiové kvality obsahující 100% rostlinnou DHA obohacenou o vitaminy D3 a B1.

DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku*, normálního stavu zraku* a normální hladiny triglyceridů v krvi**.Vitamin B1 přispívá k normální činnosti srdce. Vitamin D3 přispívá k normální funkci imunitního systému.

Walmark Omega-3 Pure obsahuje olej z řas standardizovaný na 40 % DHA (pro porovnání - rybí olej je nejčastěji standardizován pouze na 12 % DHA). Prémiová kvalita obsaženého oleje z řas - použití life's DHA od výrobce, jenž je v kategorii Omega 3 světovou špičkou. Řasy jsou v mořích prvotním zdrojem omega-3 mastných kyselin a nabízejí udržitelnou alternativu k nadměrnému rybolovu ve světových oceánech.

Bez rybí chuti a pachu.

* příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně.

** příznivého účinku se dosáhne při přívodu 2 g DHA denně (nepřekračujte doplňkový přívod 5 g denně kombinace EPA a DHA). 

Dávkování a způsob užití: Doporučená dávka je 1 tobolka denně po jídle. Pro maximální efekt užívejte pravidelně každý den. 

Složení: Denní dávka (= 1 tobolka) obsahuje DHA 250,0 mg, Vitamin D3 10,0 mcg (200 %*), Vitamin B1 0,165 mg (15 %*). Složení: olej z mikrořas Schizochytrium sp., hovězí želatina, zvlhčující látka (glycerol), voda, látka protispékavá (oxid křemičitý), barviva (oxid titaničitý, měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů), cholekalciferol, thiamin hydrochlorid. 

* RHP - referenční hodnota příjmu 

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let.

Doplněk stravy

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Produkt se dále nachází v těchto kategoriích:

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu