154

Walmark Uroval MANOSA + enzymy 30 tablet

Výrobce: Walmark
Typ: Doplňky stravy
Nákupem toho produktu získáte: 4 body
Cena obvyklá*:
350,- Kč s DPH
Vaše cena:
318,40 Kč s DPH10,60 Kč / 1 tableta
SUKL: 0000000
PDK: 3683225
počet kusů  

Popis:

Uroval manosa + enzymy obsahuje jedinečnou kombinaci účinných složek - kvalitní extrakt kanadské brusinky s vysokým obsahem proanthokyanidinů, monosacharid D-manosu a protizánětlivé enzymy bromelain a trypsin, které přispívají k rychlejší obnově zdraví močových cest a pozitivně působí i na imunitní systém organismu.

  • při akutních nebo chronických obtížích močového měchýře a močových cest,
  • pro zabránění výskytu nežádoucích bakterií (E. coli) v močových cestách,
  • při a po užívání antibiotik na močové potíže.

Produkt Uroval manosa obsahuje:

  • D-manosa - pomáhá bránit výskytu nežádoucích bakterií v močových cestách. D-manosa se účinně váže na lektinovou vrstvu nepřátelských bakterií a tím znemožňuje jejich uchycení v močových cestách. Bakterie jsou následně odplaveny močí ven z těla.
  • Extrakt z brusinky - obsahuje přírodní látky (proanthokyanidiny, PAC), které příznivě působí na činnost močového měchýře. Působí při opakujících se potížích močových cest.
  • Bromelain a trypsin - výrazně ovlivňují průběh zánětu díky protizánětlivému a imunomodulačnímu účinku.

Složení v 1 tabletě: 100 mg D-manosa, 100 mg bromelain, 72 mg brusinkový extrakt, 50 mg trypsin, mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý (protispékavé látky), glycerin (potahová látka)

Dávkování: Užívejte 1-2 tablety 2-3x denně 20 minut před jídlem, dostatečně zapijte. Maximální denní dávka 5 tablet (rozdělena do několika dílčích dávek) je doporučena při akutních potížích močového měchýře. Zároveň je třeba zvýšit příjem tekutin.

Upozornění: Výrobek neobsahuje lepek. Není určeno pro děti do 3 let. O užívání během těhotenství a kojení se poraďte se svým lékařem. Pokud nedojde ke zlepšení stavu do tří až pěti dnů, navštivte svého lékaře. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte při teplotách 5-25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevystavujte přímému slunci. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Doplněk stravy

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

Podívejte se na naši novou TV reklamu