154

Uroval Mega brusinka sirup 200ml

Výrobce: Valosun
Typ: Doplňky stravy
Nákupem toho produktu získáte: 3 body
Cena obvyklá*:
255,- Kč s DPH
Vaše cena:
232,- Kč s DPH116 Kč / 100 mililitrů
SUKL: 0000000
PDK: 8594024761709
počet kusů  

Popis:

Uroval MEGA BRUSINKA forte obsahuje komplex přírodních látek. Obsahové látky jsou získané z kanadské brusinky, která je bohatá na obsah proanhokyanidinů . Dále přípravek obsahuje monosacharid D-manosa . Složky kanadské brusinky (proanthokyanidiny) a D-manosa se po požití snadno vstřebávají do krve, z krve jsou filtrovány ledvinami do moče. Kvalitní a dostatečný pitný režim napomáhá, aby byly mikroorganismy následně odplaveny močí ven z těla. Příznivě působí na činnost močového měchýře a pomáhají bránit výskytu nežádoucích mikroorganismů v močových cestách.

Uroval lze používat současně při léčbě antibiotiky. Je vhodný pro děti od ukončeného 6. měsíce věku, těhotné i kojící ženy. 

Dávkování a způsob užití: Dospělí a děti od 3 let užívají 20 ml koncentrátu denně. Děti od 6. měsíce do 3 let užívají 10 ml koncentrátu denně. 

Složení: V denní dávce (20 ml) je obsaženo: 360 mg brusinkového extraktu a 250 mg látky D-manosa. Přídatnými látkami jsou invertní koncentrát (D-glukóza 42%, D-fruktóza 42%, sacharóza 8%), kyselina citronová (regulátor kyselosti), hydrogenuhličitan sodný (jedlá soda), benzoát sodný a sorbát draselný (konzervanty). 

Upozornění: Nevhodné pro nemocné s diabetem. 

Doplněk stravy

 

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

Podívejte se na naši novou TV reklamu