154

GS Condro DIAMANT 100+50 tablet a dárek

Výrobce: Green-Swan Pharmaceuticals CR a.s.
Typ: Doplňky stravy
Nákupem toho produktu získáte: 8 bodů
Cena obvyklá*:
814,- Kč s DPH
Vaše cena:
740,20 Kč s DPH4,90 Kč / 1 tableta
SUKL: 0000000
PDK: 3990158

Produkt je dočasně nedostupný


Popis:

GS Condro Diamant je doplněk stravy ve formě tablet, který obsahuje glukosamin sulfát a komplex Diamant Fortescin. 

Glukosamin sulfát je tělu vlastní látka. Revoluční komplex Diamant Fortescin obsahuje vitamin C a extrakt z plodu Kaštanu koňského (Aesculus hippocastanum). Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí. Kaštan koňský (Aesculus hippocastanum) je antioxidant a podporuje normální činnost kloubů (pohyblivost).

V přípravku GS Condro Diamant je obsaženo v denní dávce 1600 mg čistého glukosamin sulfátu v garantované kvalitě Clini-Q. Originální kvalita Clini-Q je zárukou správného a vždy stejného obsahu čistého glukosamin sulfátu v denní dávce. Každá šarže GS Condro DIAMANT je kontrolována na obsah glukosamin sulfátu v mezinárodně akreditované laboratoři.

Pro snazší polykatelnost mají tablety GS Condro speciální tvar a povrchovou úpravu ETS2-TABS. Přípravek je vhodný pro starší osoby, aktivní i rekreační sportovce a lidi zatěžující klouby - těžce pracující nebo osoby s nadváhou. Výrobek je bez cukru, bez lepku i bez laktózy.

Balení obsahuje 100 plus 50 tablet a dárek. 

Dávkování a způsob užití: Doporučená dávka pro dospělé je 2 tablety 1x denně, pro děti od 12 let 1 tabletu denně. Tablety můžete užívat najednou nebo rozděleně do dvou denních dávek, nejlépe s jídlem nebo po jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. 

Složení: Přípravek obsahuje Glukosamin sulfát. 2KCl, plnidlo (mikrokrystalická celulóza, sodná sůl karboxymethylcelulózy, hydroxypropylmethylcelulóza), výtažek z plodů jírovce maďalu, protispékavá látka (stearan hořečnatý), kyselina askorbová, potahovací látka (hydroxypropylmethylcelulóza, mastek), barvivo (oxid titaničitý). V 1 tabletě je obsaženo: Krystalický glukosamin sulfát 2KCl 1061,3 mg (odpovídá čistému glukosamin sulfátu Clini-Q) 800 mg, Aescin 20 mg, Vitamin C 6 mg (7,5%*).

* RVH - referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých. 

Upozornění: Přípravek není určen těhotným a kojícím ženám a dětem do 12 let.

Doplněk stravy

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Produkt se dále nachází v těchto kategoriích:

Navíc ani korunu!

Podívejte se na naši novou TV reklamu