167

Walmark Spektrum Imunactiv 90 tablet

Výrobce: Walmark
Typ: Doplňky stravy
Nákupem toho produktu získáte: 4 body
Cena obvyklá*:
425,- Kč s DPH
Vaše cena:
386,30 Kč s DPH
SUKL: 0000000
PDK: 3702009

Produkt je dočasně nedostupný


Popis:

Komplexní multivitamin s Imunactivem®, který obsahuje vitamin C a zinek pro podporu imunity a beta-glukany s bioflavonoidy. Spektrum je prémiový, komplexní multivitamin s minerály. Unikátní složení obsahuje vitaminy a stopové prvky z organických zdrojů.

Spektrum Imunita obsahuje základní vitaminy a minerály nezbytné pro normální fyzický a duševní vývoj a podporu správného metabolismu. Dostatečné množství vitaminů nelze vyrobit lidským tělem, a proto je nutné je získat z externích zdrojů. Navíc je Spektrum Imunita obohaceno o komplex Imunactiv®, který obsahuje beta-glukan, bioflavonoidy, vitamin C a zinek. Vitamin C a zinek pomáhají stimulovat imunitní systém.

Vitamin A přispívá k udržení dobrého zraku. Vitamin B2 přispívá ke správné tvorbě červených krvinek. Vitamin C je antioxidant, který chrání buňky před oxidačním poškozením. Měď je potřebná pro pigmentaci kůže a vlasů. Vápník je důležitý pro silné kosti a zdravé zuby. Zinek přispívá k správným kognitivním funkcím, hlavně paměti a koncentraci. Všechny vitaminy ve Spektrum Imunita jsou v doporučených denních dávkách.

Spektrum Imunita

  • 100% denní dávky vitaminů v 1 tabletě
  • Organické zdroje – blíž k přírodě
  • Obohacen o komplex Imunactiv®, který obsahuje beta-glukan, bioflavonoidy, vitamín C a zinek

Účinky

  • Vitamin C a zinek pomáhají stimulovat imunitní systém
  • Je vhodný jako doplněk během zvýšených požadavků lidského těla na vitaminy a minerály, hlavně během období zvýšené fyzické a duševní námahy

Složení
Uhličitan vápenatý, látky protispékavé (celulóza, talek, stearát hořečnatý, oxid křemičitý), oxid hořečnatý, Kelp (Fucus vesiculosus) extrakt, kyselina L-askorbová, kvasničné (Saccharomyces cerevisiae) beta-glukany, stabilizátory (hydroxypropyl methylcelulóza, karboxymethylcelulóza), fumarát železnatý, DL-alfa-tokoferyl-acetát, citrát zinečnatý, kvasnice obohacené selenem, bioflavonoidy, barviva (oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), glukonát manganatý, nikotinamid, triglyceridy, fytomenadion, glukonát měďnatý, D-pantothenan vápenatý, retinyl-acetát, biotin, zvlhčující látka (glycerin), cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin hydrochlorid,  kyanokobalamin, kyselina pteroylmonoglutamová.

Doplněk stravy

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

 

Dárkový poukaz

Doplněk pro život

Podívejte se na naši novou TV reklamu