160

TEREZIA Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 60 + 60 kapslí

Výrobce: Terezia company
Typ: Doplňky stravy
Nákupem toho produktu získáte: 4 body
Cena obvyklá*:
412,- Kč s DPH
Vaše cena:
374,50 Kč s DPH3,10 Kč / 1 kapsle
SUKL: 0000000
PDK: 3861136

Produkt je dočasně nedostupný


Popis:

HLÍVA ÚSTŘIČNÁ je dřevokazná houba, která obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek – betaglukany, houbovou vlákninu a další. RAKYTNÍKOVÝ OLEJ je nejcennější látkou z plodů rakytníku řešetlákového. Vyrábí se se zachováním všech biologicky aktivních látek.

Rakytník řešetlákový podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu, přispívá k dobré činnosti zažívacího traktu a udržení zdravé pokožky. Je to rostlina, která je známá vysokým obsahem vitaminu C, který příznivě ovlivňuje únavu a vyčerpanost. 

Složení: 1 kapsle obsahuje 300 mg směsi 100% prášku sušené HLÍVY ÚSTŘIČNÉ a 100% RAKYTNÍKOVÉHO OLEJE bez příměsí s obsahem 118,2 mg ß-glukanu ± 3,75 mg. Obal kapsle: želatina. 

Dávkování: 2x denně 1 kapsle před jídlem po dobu 1-3 měsíců. Kapsli užít celou a dostatečně zapít nebo její obsah vysypat do pokrmu či tekutiny. Je vhodné i dlouhodobé užívání. 

Upozornění: Doplněk stravy, není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není vhodné pro děti do 3 let. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Vhodné i pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Doplněk stravy

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

Podívejte se na naši novou TV reklamu