162

B17 APRICARC s meruňkovým olejem 150+30 kapslí

Výrobce: Terezia company
Typ: Doplňky stravy
Nákupem toho produktu získáte: 10 bodů
Cena obvyklá*:
1 078,- Kč s DPH
Vaše cena:
980,10 Kč s DPH5,40 Kč / 1 kapsle
SUKL: 0000000
PDK: 2495944
Další informace:
Příbalový leták
počet kusů  

Popis:

Rakytník a reishi podporují přirozenou obranyschopnost organizmu. Obsahuje meruňková jádra (vitamin B17), hlívu, reishi a rakytník. Hlíva s deklarovaným obsahem betagukanů z českých pěstíren. 100% přírodní přípravek s vitaminem B17 a betaglukanem. 
Základní složkou B17 APRICARC jsou mletá sušená meruňková jádra obsahující účinnou látku vitamin B17 (také se nazývá laetril nebo amygdalin), kterou objevil v roce 1950 chemik z USA Ernest Krebs a která v současné době zajímá onkology na celém světě. Další složkou B17 APRICARC je hlíva ústřičná a reishi – léčivé houby s účinnou látkou betaglukany, které působí na regeneraci buněk – jejich rychlejší rozmnožování a posílení imunity. Vysoký obsah houbové vlákniny příznivě působí na peristaltiku střev.

Rakytník řešetlákový příznivě působí na pružnost a průchodnost cév a srážlivost krve, udržuje pružnost a vitalitu pokožky. Spojením uvedených účinných látek se k Vám dostává komplexní doplněk stravy vhodný při onkologických onemocněních, posílení imunity, upevnění zdraví, vitality a svěžesti.

Doplněk stravy.

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Produkt se nachází na těchto stránkách:


Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu