165

Maxivitalis Slimax Forte 150 tobolek

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Typ: Doplňky stravy
Nákupem toho produktu získáte: 7 bodů
Cena obvyklá*:
735,- Kč s DPH
Vaše cena:
668,50 Kč s DPH4,50 Kč / 1 tobolka
SUKL: 0000000
PDK: 3394799
počet kusů  

Popis:

Maxivitalis Slimax Forte napomáhá snižování hmotnosti pomocí výrazného omezení pocitu hladu a chuti, schopností vázání tuků a cukrů z potravy a podpoře správného odbourávání tuků z tukových buněk. 
Osvědčená kombinace účinných látek glukomannanu, psyllia, opuncie a alginátu v žaludku výrazně nabývá objemu, čímž navozuje a prodlužuje pocit sytosti. Opuncie na sebe v trávicím traktu váže tuky a cukry a omezuje tak jejich vstřebání do organizmu, dále napomáhá odbourávání tuků z tukových buněk a příznivě upravuje hladinu krevní glukózy.

Dávkování a způsob užití: Užívejte 3x denně 2 tobolky 10 - 15 minut před jídlem. Zapijte je větším množstvím tekutiny (minimálně 250 ml). V případě výrazné nadváhy je možné dávku postupně zvyšovat. Naopak při udržovací kúře, po dosažení požadované hmotnosti, doporučujeme denní dávku postupně snižovat. 

Složení: Přípravek obsahuje glukomannan (konjaková guma), extrakt opuncie (Opuntia fi cus indica), vlákninu Psyllium (semeno jitrocele indického, Plantago ovata), alginát sodný, protispékavou látku: stearan hořečnatý a barvivo: oxid titaničitý. Tobolka je z želatiny. 

Kontraindikace: Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

Doplněk stravy

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Produkt se dále nachází v těchto kategoriích:

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu