178

AloeLive šťáva z aloe 99,7% 1000ml 1+1 ZDARMA

Výrobce: Pharma Activ
Typ: Doplňky stravy
Nákupem toho produktu získáte: 5 bodů
Cena obvyklá*:
468,- Kč s DPH
Vaše cena:
449,20 Kč s DPH
SUKL: 0000000
PDK: 2897115
Další informace:
Příbalový leták

Produkt je dočasně nedostupný


Popis:

Aloe - šťáva z aloe podporuje odolnost organizmu. Správné zažívání udržuje správnou funkci imunitního systému a napomáhá trávení a činnosti střev. Šťáva z aloe vylisovaná z dužiny může být užívána libovolně dlouho, vždy když to náš organizmus potřebuje.

Výrobek je vhodný pro vegetariány a vegany. Případná usazenina je přirozeného původu a nemá vliv na kvalitu výrobku.

Aloe obsahuje více než 200 aktivních složek. Nejdůležitější z nich jsou polysacharidy s dlouhým řetězcem, jejichž obsah v základní surovině je dodavatelem zaručen dokladem analýzy a pohybuje se nad 9%. Šťáva z aloe je vyráběna z pečlivě vybíraných, nejčerstvějších, zcela dozrálých listů aloe. Metoda, jež je používána při jejím získávání zaručuje úplné zachování všech nejlepších vlastností čerstvě vylisované šťávy. Lisování životodárné šťávy pouze ze samotné vzácné dužiny a použití patentované metody dalšího zpracování garantuje uchování nejvyšších parametrů produktu - uchování všech unikátních bioaktivních vlastností čerstvé šťávy. 

Dávkování a způsob užití: Užívejte 50 ml přípravku denně, hodinu před jídlem. Před užitím rozřeďte vodou nebo ovocným džusem v poměru 1:1. Šťávu z aloe můžete užívat i neředěnou. Před použitím protřepat. Deklarovaného příznivého účinku dosáhnete při užívání 50 ml (5 lžic) šťávy denně. Doporučená denní dávka (50 ml) obsahuje 49,85 ml čisté šťávy z aloe.

Skladování: Těsně uzavřenou láhev uchovávejte na tmavém místě. Po otevření uchovávejte v chladu po dobu maximálně 1 měsíce. 

Složení: Obsahuje šťávu z aloe (99,7%), regulátor kyselosti kyselinu citrónovou a konzervační látky benzoan sodný a sorban draselný. 

Kontraindikace: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Doplněk stravy

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Produkt se dále nachází v těchto kategoriích:

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

Podívejte se na naši novou TV reklamu