154

ML Dětský motýlek - Knoflík - Doplněk pro život

Výrobce: Sociální projekt DOPLNĚK PRO ŽIVOT, z.ú.
Typ: Ostatní
Nákupem toho produktu získáte: 5 bodů
Cena obvyklá*:
494,- Kč s DPH
Vaše cena:
449,- Kč s DPH
SUKL: 0000000
počet kusů  

Popis:

Zakoupením produktu Doplněk pro život podpoříte sociální projekt, který dává možnost přivýdělku matkám handicapovaných dětí. Můžete pomáhat a u toho vypadat dobře. Tím, že budete tento projekt šířit dál, pomůžete lidem, kteří jsou ve svém životě znevýhodněni.

„Paní Pavle se narodila zdravá holčička. Zlom nastal v jedenácti měsících po očkování proti obrně. Injekce poškodila vývoj dítěte. Malá Hanička je od té doby odkázána na vozík….“

I ti nejmenší mohou být velkými elegány. S naším motýlkem vyroste každý chlapec v mladého muže. Barevný a milý motiv si ihned získá dětská srdce. Je báječným doplňkem do společnosti, avšak děti ho nebudou chtít sundat ani do školy, školky nebo jen tak na procházku. Mysleli jsme i na rodiče, kterým usnadní práci suchý zips, díky kterému nemusí u nasazování doplňku svým ratolestem asistovat. Motýlek je ručně vyroben, z té nejkvalitnější látky. Ušila ho paní, která je součástí projektu Doplněk pro život. Její životní příběh spolu s dárkovou krabičkou naleznete v balení.

 

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit
 

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Podívejte se na naši novou TV reklamu