154

ML Dámský motýlek - Nevis - Doplněk pro život

Výrobce: Sociální projekt DOPLNĚK PRO ŽIVOT, z.ú.
Typ: Ostatní
Nákupem toho produktu získáte: 5 bodů
Cena obvyklá*:
549,- Kč s DPH
Vaše cena:
499,- Kč s DPH
SUKL: 0000000
počet kusů  

Popis:

Zakoupením produktu Doplněk pro život podpoříte sociální projekt, který dává možnost přivýdělku matkám handicapovaných dětí. Můžete pomáhat a u toho vypadat dobře. Tím, že budete tento projekt šířit dál, pomůžete lidem, kteří jsou ve svém životě znevýhodněni.

„Když měla dcera rok, sdělili Marcele, že její malá Markétka trpí dětskou mozkovou obrnou. Ke všem starostem onemocněl i její manžel a přes veškerou péči zemřel. Marcela zůstala na všechno sama, a přesto se nevzdává…“

Vpusťte do vašeho šatníku neotřelost a eleganci. Tu na svých křídlech nese náš dámský motýlek. Ať už na sobě máte šaty, sukni nebo obyčejné kalhoty, vaše oblečení získá osobitý ráz a kouzlo. Doplněk je díky jeho autorce jedinečným kouskem, který nemá žádná jiná žena. Je vyroben ze z kvalitní látky a pevně přišit k bižuternímu řetízku. Ten díky klasickému zapínání umožňuje nastavit svou délku. Motýlek je zabalen do dárkové krabičky, která obsahuje i životní příběh jeho autorky. Koupí Doplňku pro život pomáháte vždy konkrétní osobě.

 

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit
 

 

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek Moje lékárna:


Informace o zasílání novinek

Navíc ani korunu!

Podívejte se na naši novou TV reklamu