155

Leros Baby Šťáva 250ml + dětské čaje Leros Malinka a Bylinný

Výrobce: Leros
Typ: Doplňky stravy
Nákupem toho produktu získáte: 1 bod
Cena obvyklá*:
108,- Kč s DPH
Vaše cena:
97,90 Kč s DPH39,20 Kč / 100 mililitrů
SUKL: 0000000
PDK: 3834083

Produkt je dočasně nedostupný


Popis:

LEROS Baby Šťáva 250ml je pasterovaný produkt, 100 % ovocná šťáva, objem 250 ml. 

Složení: Jablková šťáva 80 %, šťáva z aronie (Aronia prunifolia) 20 %. 

Aronie (Aronia prunifolia) neboli černoplodec, zvaná též černý jeřáb, je opadavý keř vzdáleně příbuzný hrušni a jeřábům, který obsahuje významné množství antokyanových barviv. Osvěžující aronie příjemně doplňuje klasickou chuť jablečné šťávy. 

Skladování: V suchu a temnu, chránit před přímým slunečním zářením. Po otevření uchovávejte v zavřené lahvi v lednici nejdéle 3 dny. Ukládejte mimo dosah dětí. 

Příprava a dávkování: Děti od 3 do 6 let: 25 ml denně. Děti od 6 let a dospělí: 100 ml denně. Lze zředit libovolným množstvím vody a použít jako doplněk pitného režimu či k ochucení oblíbeného čaje. Nepřekračujte uvedené dávkování. Před použitím protřepejte. Usazenina je přírodním jevem a není na závadu. Příchuť, vůně a barva se mohou lišit v závislosti na použité šarži ovoce. 

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku.
Výrobek není náhradou pestré stravy.

LEROS BABY Dětský čaj Malinka je ovocný čaj.

Balení: 20 nálevových sáčků po 2,0 g 

Složení: Plod šípku, květ ibišku, jablka, list maliníku (10 %), přírodní aroma (7 %). 

Příprava a dávkování: Nálevový sáček přelijeme 1/4 l vařící vody a po 5-10 minutách vyluhování sáček vyjmeme. Připravuje se vždy čerstvý. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g. Děti od ukončeného 9. měsíce do 1 roku: 1 šálek denně po lžičkách nebo z dětské láhve. Děti od 1 do 3 let: 1-2 šálky denně. 
Děti od 3 let: 2-3 šálky denně. Dospělí k běžné spotřebě jako nápoj. Nepřekračujte uvedené dávkování. 

Upozornění: V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z kojenecké láhve a používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné podávání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi.

LEROS BABY Dětský čaj bylinný je čajová směs vhodná pro doplnění pitného režimu dětí i dospělých. 

Balení: 20 nálevových sáčků po 1,8 g 

Složení: Šípky (35 %), jablka (15 %), plod fenyklu (15 %), květ heřmánku (15 %), list ostružiny (10 %), kořen mrkve (5 %), květ lípy (5 %). 

Příprava a dávkování: Nálevový sáček přelijeme 200 ml (0,2 l) vařící vody a necháme 10 minut v přikryté nádobě vyluhovat. Pije se 2-3x denně. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Čaj je možné přisladit. Doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g.
Nepřekračujte uvedené dávkování. 

Upozornění: V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. 
Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Od ukončeného 4. měsíce

Bech chemických přísad a aromat. Bez přidaného cukru.

LEROS Baby Šťáva 250ml je doplněk stravy. Leros Baby Dětský čaj Malinka a Leros Baby Dětský čaj bylinný jsou doplňky stravy.

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Produkt se dále nachází v těchto kategoriích:

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

Podívejte se na naši novou TV reklamu