163

HiPP MLÉKO 2 BIO Combiotik vzorek 28g

Výrobce: Hipp Czech s.r.o.
Typ: Čaje, potraviny
Nákupem toho produktu získáte: 1 bod
Cena obvyklá*:
19,- Kč s DPH
Vaše cena:
17,40 Kč s DPH
SUKL: 0000000
PDK: 2609734

Produkt je dočasně nedostupný


Popis:

Pokračovací mléčná kojenecká výživa HiPP 2 BIO Combiotik je určena pro zvláštní výživu kojenců od ukončeného 6. měsíce věku. HiPP 2 BIO Combiotik® je snadno stravitelný a svým složením je přizpůsoben požadavkům v období přikrmování - v návaznosti na kojení, pokud je Vaše dítě již přikrmováno nebo na jakoukoliv mléčnou výživu v období přikrmování.

Složení je založeno na posledních výsledcích vědeckého výzkumu v mléčné vyživě. Navíc, v HiPP BIO kvalitě. HiPP BIO Combiotik® je naše nejnovější generace mléčné výživy přizpůsobená výživovým požadavkům Vašeho dítěte. V oblasti kojenecké výživy vytváříme s HiPP BIO Combiotik® nový standard díky našim pečlivě vybraným BIO surovinám a unikátní kombinací hodnotných složek. Takto poskytujete Vašemu dítěti dobrý start do šťastné budoucnosti.

  •  Přírodní kultury mléčného kvašení, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce. Mateřské mléko obsahuje velké množství přírodních kultur, které mohou být individuálně rozdílné.
  • Prebiotická vláknina (GOS*): Při denní konzumaci prebiotická vláknina podporuje zdravou střevní mikroflóru dle modelu kojených dětí.
  • Omega-3 (ALA**): důležité pro rozvoj mozku a nervových buněk a tím pro zdravý růst Vašeho dítěte
  • Vitamíny A, C, D – pro podporu imunitního systému
  • Obsahuje pouze laktózu a je svým složením ideální pro období přikrmování

Odstředěné mléko*, laktóza*, rostlinné oleje* (palmový olej**, řepkový olej*, slunečnicový olej*), mléčná syrovátka částečně demineralizovaná*, prebiotická vláknina (galaktooligosacharidy z laktózy), uhličitan vápenatý, vitamín C, chlorid draselný, L-tryptophan, chlorid vápenatý, síran železnatý, stabilizátor kyselina mléčná, přírodní kultury mléčného kvašení (Lactobacillus fermentum hereditum®1), vitamín E, vitamín A, niacin, oxid zinečnatý, kyselina pantothenová, síran měďnatý, vitamín K, vitamín B1, vitamín B6, síran manganatý, kyselina listová, biotin, jodičnan draselný, vitamín B2, selenan sodný, vitamín D, vitamín B12.

** z certifikovaného trvale udržitelného hospodářství
*z ekologického zemědělství
1Lactobacillus fermentum CECT5716
bez geneticky modifikovaných surovin (dle Nařízení pro Ekologické zemědělství)

Potravina pro zvláštní výživu. Je vhodná pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být kojeni. Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Výrobek by měl být používán na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu a dalších doporučení výrobce.

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

Doplněk pro život

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu