163

HiPP MLÉKO 1 BIO Combiotik vzorek 22g

Výrobce: Hipp Czech s.r.o.
Typ: Čaje, potraviny
Nákupem toho produktu získáte: 1 bod
Cena obvyklá*:
24,- Kč s DPH
Vaše cena:
22,20 Kč s DPH
SUKL: 0000000
PDK: 3944270
počet kusů  

Popis:

HiPP 1 BIO Combiotik® je vhodný od narození jako počáteční mléčná kojenecká výživa, nemohou-li být kojenci kojeni nebo jako příkrm k mateřskému mléku nebo v návaznosti na kojení či jinou počáteční mléčnou kojeneckou výživu.

HiPP BIO Combiotik® je nejnovější generace kojeneckých mlék přizpůsobená výživovým požadavkům Vašeho dítěte díky pečlivě vybraným BIO surovinám a unikátní kombinací hodnotných složek. Takto poskytujete Vašemu dítěti dobrý start do šťastné budoucnosti.

  • Přírodní kultury mléčného kvašení, které se vyskytují přirozeně v mateřském mléce. Mateřské mléko obsahuje velké množství přírodních kultur, které mohou být individuálně rozdílné.
  • Vláknina (GOS*): Inspirované přírodou.
  • Polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem Omega 3&6 (LCP**), které jsou také obsaženy v mateřském mléce. Jsou obzvláště důležité v prvních měsících života, protože děti si je ještě neumí samy v dostatečném množství vytvořit.
  • Obsahuje pouze laktózu: můžete krmit Vaše dítě tak často, jak potřebuje.

* galaktooligosacharidy získané z laktózy
** LCP = AA – kys. arachidonová, DHA – kys. dokosahexaenová

Potravina pro zvláštní výživu. Je vhodná pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být kojeni. Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Výrobek by měl být používán na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu a dalších doporučení výrobce.

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Navíc ani korunu!

Moje stáří - Stáří je výsada, ne nemoc

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu