178

Bepanthen EXTRA mast 100g

Výrobce: BAYER s.r.o.
Typ: Ostatní
Nákupem toho produktu získáte: 4 body
Cena obvyklá*:
350,- Kč s DPH
Vaše cena:
318,50 Kč s DPH
SUKL: 0000000
PDK: 3123321

Produkt je dočasně nedostupný


Popis:

Bepanthen EXTRA mast - Ochrana citlivé pokožky zadečku zejména pro první měsíce života. Mast pomáhá předcházet vzniku opruzenin u dětí i dospělých. Bepanthen EXTRA mast obsahuje přírodní oleje (např. olivový olej), které udržují optimální úroveň hydratace pokožky. Vitamín B3, o kterém je známo, že zvyšuje tvorbu ochranných lipidů, které zlepšují obrannou funkci pokožky. 5% provitaminu B5, který podporuje vlastní regeneraci pokožky. Má neutrální pH podobné zdravé pokožce.

 

Bepanthen EXTRA mast vytváří průhlednou, voděodolnou ochrannou vrstvu, která však umožňuje pokožce dýchat. Izoluje pokožku od moči. Aplikace masti je snadná a ochrání zadeček Vašeho dítěte před zarudnutím a podrážděním pokožky a zanechá ji zdravou.

 

Pokožka malého dítěte reaguje velmi citlivě, proto potřebuje bezpečný a jemný přípravek bez konzervantů, barviv, dezinfekčních látek a parfemací, který o ni bude pečovat a bud ji chránit. Bepanthen Extra Mast respektuje nároky citlivé dětské pokožky, a proto ji můžete používat při každé výměně plenky.

 

Bepanthen Extra Mast navíc obsahuje přirozené lipidy/oleje pro zachování optimální hydratace a celistvosti pokožky.

Použití

Aplikujte při každém přebalení na čistý a suchý zadeček a v jeho okolí v tenké vrstvě. Na celý zadeček stačí množství masti o velikosti hrášku.

Na suchou pokožku dle potřeby několikrát denně.

* Cena obvyklá se může v jednotlivých lékárnách lišit

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

Podívejte se na naši novou TV reklamu