190

Přivítejte začátek běžecké sezóny

21.4.2016

Zima za sebou už zavřela vrátka, ale léto zatím pořád ještě dřímá. Nastává jedno z nejkrásnějších období roku – jaro. Právě to je ideálním časem pro první výběh letošního roku. Ať už jste zkušený mazák, nebo úplný začátečník, máme pro vás pár tipů, jak si začátek běžecké sezóny užít co nejvíc.

1. Objevujte

Přestaňte běhat cestami, které už znáte nazpaměť. Pokuste se doma naplánovat trasu místy, která jste už dávno chtěli navštívit. Nemusíte běžet do neznáma. Podívejte se tam, kde to dobře znáte. Dům, ve kterém jste vyrůstali, vaše bývalá střední škola nebo stará vila za městem. To vše mohou být místa, která jste už roky neměli příležitost navštívit. Pokud patříte k dobrodruhům, zapomeňte na plánování a běžte tam, kam vám radí vaše intuice. Určitě i okolí vašeho bydliště ukrývá mnohá tajemství, která čekají jen na to, až je objevíte. Jestli předem neznáte svou trasu, buďte opatrní a vždy si berte mobilní telefon. Nenahraditelným pomocníkem při běhání je bezesporu mobilní navigace.

2. Zlepšujte se

Nejjednodušší formu sledování vašich výkonů zajišťují mobilní aplikace. Těch je na trhu celá řada a dají se využít i na jiné sporty, například při jízdě na kolečkových bruslích nebo na kole. Umějí změřit vzdálenost a dokonce i vaši rychlost. Spousta běžců ale na aplikace zanevřela kvůli nespolehlivému měření. Další možností je vést si běžecký deník. Může mít elektronickou nebo klasicky papírovou formu. Vždy je ale důležité zaznamenat si datum, čas a vzdálenost. Dobré je také připojit krátkou poznámku o tom, jak se vám běželo. Po uplynutí týdne nebo deseti dnů udělejte vyhodnocení. Zjistěte, zdali jste se zlepšovali, kdy byl váš výkon nejlepší nebo které dny byste z tréninkových měli vyřadit. Podle těchto informací si sestavte plán na další týden.

celý článek zde


Aktuality v Mojí lékárně

12. 11. 2017

TV reklama - PODZIM 2017

14. 9. 2017

TV reklama - ZÁŘÍ 2017

Doporučujeme

Moje lékárna Silymarin...

Doplněk stravy s náhradním sladidlem – rostlinný...

Moje lékárna - Sirup...

Má zklidňující efekt na skliznici úst, krku a...

Rhino-stas Galmed 0,1%...

Nosní sprej s okamžitým účinkem na zmírnění a...

Moje lékárna - Hroznový...

Doplněk stravy – pastilky z hroznového cukru s...

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

Podívejte se na naši novou TV reklamu

 

Dárkový poukaz