188

Kam s dětmi na výlet?

25.9.2015

Aqualand Moravia

Zadovádět si v bazénu, vyhřát se v sauně, sklouznout se na toboganu a pořádně si zaplavat. To a ještě mnohem víc můžete zažívat po celý rok v Aqualandu Moravia. Dvacet minut jízdy od Brna na vás čeká nejmodernější vodní svět s největším počtem zastřešených atrakcí v Česku. Vzhled vnitřních prostor je inspirovaný obdobím římských lázní. Z oken se můžete dívat na krásnou krajinu Pálavy a okolí Mušovských jezer. Po celodenní vyjížďce na kole vám určitě přijde vhod také rozsáhlý saunový svět – 24 saun a procedur, kryokomora nebo sluneční lázně.

Vyznavači relaxace se mohou těšit také na solnou nebo aroma lázeň, balneo vany nebo ledovou studnu s ledovou tříští, která slouží k atraktivnímu ochlazení těla v rámci saunové procedury. Pro relaxační bazény a wellness procedury se využívá voda s vysokým obsahem sirovodíku a minerálních látek z geotermálního vrtu Mušov dosahující teploty až 46 °C.

Zážitek v Třebovli

I za nepříznivého počasí můžete zažít se svými dětmi spoustu legrace. Mezi Kutnou Horou a Prahou se nachází malebná obec Třebovle a v ní skvělé místo, kde lze trávit čas s dětmi. V Duhovém parku najdeme desítky zajímavých atrakcí, množství originálních her a dětských představení. Po zaplacení vstupného jsou všechny atrakce zdarma, malí návštěvníci získají svůj duhový pas, do kterého jim jsou započítávány body za splnění jednotlivých soutěží. Po předložení vyplněného pasu můžou vyhrát mnoho odměn. Jednotlivé soutěže mají různou obtížnost a jsou přizpůsobené tomu, aby se mohli zapojit i rodiče.

Děti budou nadmíru spokojené a mohou se těšit také na lachtany, papoušky a jejich živou show, dále na kouzelnické představení nebo minikurz rybaření. Součástí areálu jsou velkoplošné stany a šapitó, díky kterým lze areál využívat i za nepříznivého počasí, většina atrakcí je tak krytá proti dešti. S hladem si také nemusíte dělat starosti – najdete zde i možnost občerstvení. Jediný problém tak může způsobit omezená denní kapacita parku, a proto doporučujeme rezervaci nebo zakoupení vstupenek s dostatečným předstihem.

celý článek zde


Aktuality v Mojí lékárně

22. 3. 2017

Prohlášení

14. 3. 2017

TV reklama - JARO 2017

Doporučujeme

Psyllium Galmed 200g

Indická vláknina na podporu správnéh...

Espigal Galmed 80mg 100...

Podporuje regulaci střevních plynů díky obsahu...

Rhino-stas Galmed 0,1%...

Nosní sprej s okamžitým účinkem na zmírnění a...

Moje lékárna - B komplex...

Přispívá: k normálnímu energetickému...

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

Dárkový poukaz

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

mojeplazma.cz - darujte krevní plazmu