188

Deset nejhorších mužských zlozvyků, které ženy nesnášejí

15.2.2017

Asi každý neješitný muž si přizná, že pár zlozvyků má. Někdo více, někdo méně. Některé jsou mírné, někdy až úsměvné, a některé zas dokážou pořádně vytočit. Které zlozvyky jsou ty, jež ženám na mužích vadí nejvíce?

1. Když o sebe nepečujeme, nebo naopak až moc

Krásně to s humorem shrnul Karel Hynek v pořadu Na Stojáka. Žena se chce ráno probouzet vedle upraveného muže s navoněným a oholeným hrudníkem, večer chce však usínat na kadeřavé hrudi pořádného muže. Úkolem muže je tedy balancovat. Ráno v koupelně bychom neměli trávit déle času než žena. Na druhou stranu však ženě nikdy nesmíte dělat ostudu, a proto musíte vždy vypadat upraveně. Vhodné je tedy dodržovat základní hygienu, pečovat o své vousy a vlasy, pravidelně používat parfémy či deodoranty a alespoň částečně pečovat o svou pokožku. Stejně jako je ona vaší vizitkou, vy jste vizitkou její.

2. Zapomínání výročí a dalších důležitých dat

Pokud si nedokážete zapamatovat pár čísel, jak by se na vás žena mohla spolehnout v daleko důležitějších věcech? Je obecně známo, že si ženy na datech potrpí. Proto si všechny svátky, narozeniny a výročí radši zapište do kalendáře v telefonu, který vás na všechny události předem upozorní. Vyhnete se tak nepříjemným situacím.

3. Mužský šovinismus a sexismus

Narážky si nechte na večer strávený v hospodě s kamarády. S ženou je důležité jednat s úctou. Ženy mají stejná práva jako my, nesnažte se tedy svůj protějšek přesvědčit o opaku. Jsme muži, a proto je naším úkolem se o své ženy starat, ochraňovat je a podporovat.

celý článek zde


Aktuality v Mojí lékárně

22. 3. 2017

Prohlášení

14. 3. 2017

TV reklama - JARO 2017

Doporučujeme

Psyllium Galmed 200g

Indická vláknina na podporu správnéh...

Espigal Galmed 80mg 100...

Podporuje regulaci střevních plynů díky obsahu...

Rhino-stas Galmed 0,1%...

Nosní sprej s okamžitým účinkem na zmírnění a...

Moje lékárna - B komplex...

Přispívá: k normálnímu energetickému...

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

Dárkový poukaz

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

mojeplazma.cz - darujte krevní plazmu