184

Novinky

|1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|Následující »
19. 10. 2016
Jak s přírodou proti podzimním depresím, zažívacím problémům a nemocem dýchacích cest?
Můžeme bojovat přírodou proti přírodě? Existují přírodní produkty, které nám pomůžou s podzimními neduhy spojenými s přechodem na těžší stravu, krátkými a méně slunnými dny způsobujícími podzimní deprese či s nemocemi dýchacích cest způsobenými chladnějším počasím?
13. 10. 2016
Dárkový poukaz v lékárnách sdružení ML
Darujte zdraví zakoupení dárkového poukazu v lékárně ML. V lékárnách sdružení Moje lékárna Vám rádi vystaví dárkový poukaz na Vámi zvolenou hodnotu. Žádejte v lékárnách sdružení ML.  
11. 10. 2016
Bloudí paraziti i ve vašem těle?
Trpíte dlouhodobou únavou, bolestmi hlavy nebo břicha? Právě toto mohou být příznaky zvýšené přítomnosti střevních parazitů v našem organismu. Většinou je přisuzujeme něčemu jinému, ale právě dlouhodobá únava a zažívací problémy, jako jsou zácpa, průjem a nadýmání, mohou být způsobené vnitřními parazity. Časté jsou i alergie, bolest hlavy, kloubů nebo svalů, kožní problémy a mnohé další.
3. 10. 2016
Doplněk pro život nyní online na ML!
Sdružení lékáren Moje lékárna podporuje sociální projekt Doplněk pro život. Od května jsou k dostání přes online rezervace na ML módní doplňky, které pomáhají, a vyzvednout si je můžete v lékárně!
2. 10. 2016
Testováno na kvalitu
Nechali jsme opětovně otestovat na kvalitu 15 nejprodávanějších výrobků vlastní značky Moje lékárna nezávislou laboratoří – Ekocentrum Ovalab, s.r.o.   
29. 9. 2016
Neplaťte NAVÍC ANI KORUNU
V lékárnách Moje lékárna jsou nulové doplatky na léky bez rozdílů. Sleva platí při výdeji léčivého přípravku vázaného na lékařský předpis, hrazeného z veřejného zdravotního pojištění, a poskytuje se ve formě neuplatnění maximální obchodní přirážky při výdeji léčivého přípravku.
28. 9. 2016
Interview s herečkou Mahulenou Bočanovou
Příští rok tato charismatická herečka oslaví padesátiny. Věk je však teď to poslední, nad čím by si Mahulena měla čas lámat hlavu. Točí dva seriály, účinkuje v divadle a ještě stíhá cestovat a užívat si čas s dcerou. Nejen o tom, kde letos strávila dovolenou a jak má vypadat její vysněné volno, jsme si povídali v rozhovoru pro náš magazín.
20. 9. 2016
Aktuální pohled na diabetes 2. typu
Prevalence diabetu mellitu (DM; úplavice cukrová, cukrovka) se celosvětově každým rokem zvyšuje. Podle nejaktuálnějších údajů Ústavu zdravotnických informací a statistiky (ÚZIS) se v České republice (ČR) s diagnózou DM v roce 2013 léčilo téměř 862 tisíc pacientů (8,2 % osob z celé populace ČR). Z toho bylo 59 tisíc diabetiků 1. typu a 790 tisíc diabetiků 2. typu.
12. 9. 2016
Angína – akutní zánět mandlí
Ač je angína obecně považována za banální onemocnění a během života ji prodělal téměř každý z nás, není radno ji podceňovat. Není-li vůbec nebo vhodně léčena, ohrožuje pacienta závažnými komplikacemi.
6. 9. 2016
TV reklama
V období od 8. 9. - 30. 9. 2016 jste mohli zhlédnout v rámci ZÁŘIJOVÉ televizní kampaně nový 20s reklamní spot. Tento spot bylo možné vidět na kanálech největších komerčních televizí.  
31. 8. 2016
TV reklama - ZÁŘÍ 2016
V období od 8. 9. - 30. 9. 2016 jste mohli zhlédnout v rámci ZÁŘIJOVÉ televizní kampaně nový 20s reklamní spot. Tento spot byl ke zhlédnutí na kanálech největších komerčních televizí.
22. 7. 2016
TV kampaň GS Dormian Rapid
Ve spolupráci s Green-Swan Pharmaceuticals CR, a.s. proběhla v termínu od 17. července do 31. července 2016 TV kampaň zaměřená na produkt GS Dormian Rapid 20 cps.
10. 7. 2016
Lekce jógy
Slovo jóga pochází původně ze sanskrtu a znamená sjednocení nebo spojení. Dnes se však používá především jako označení tělesného cvičení, přitom se za ním ukrývá daleko víc než jen to. Je to disciplína, která se snaží nejen o fyzickou, ale i duševní a spirituální rovnováhu člověka. Jejím cílem je osvobození ducha od materiálních tužeb a pochopení svého univerzálního já. Díky ní se zbavíme falešného ega a na konci své cesty nalezneme osvobození.
5. 7. 2016
Po stopách českých šlechticů
Český Krumlov, Lednice nebo Karlštejn. To jsou jedny z nejnavštěvovanějších památek v České republice. My pro vás ale máme tipy na méně známé hrady a zámky, které přesto stojí za to navštívit. Uvidíte, jaké zapomenuté poklady ukrývá naše země.
30. 6. 2016
Analýza nakaženého klíštěte zachránila zdraví dvouletému dítěti.
Společnost Elisabeth Pharmacon letos na začátku června zachytila v klíštěti odstraněného z hlavy dvouletého dítěte 50 mil. baktérií Anaplasma phagocytophilum (dříve ehrlichie). Dítě do několika dnů dostalo horečky a muselo být svěřeno do péče dětských lékařů, kteří mohli díky rozboru klíštěte zahájit přesnou antibiotickou léčbu.
27. 6. 2016
Moje lékárna podporuje Doplněk pro život
Sdružení lékáren Moje lékárna podporuje sociální projekt Doplněk pro život. Od května si můžete na našem e-shopu zakoupit módní doplňky, které pomáhají, a vyzvednout si je ve vybraných lékárnách. Co je to Doplněk pro život a komu pomáhá? Tento sociální projekt dává možnost přivýdělku lidem, kteří nemohou docházet do zaměstnání. Jedná se především o matky handicapovaných dětí, jejichž ratolesti vyžadují celodenní péči.
22. 6. 2016
Síla meduňky lékařské
Meduňka lékařská, slovensky medovka lekárska, je vytrvalá vysoká rostlina, která může dorůst až 150 centimetrů. Její květy jsou bílé, vzácně pak růžové, žlutobílé či bleděmodré, a můžeme je vidět každý rok mezi červnem a srpnem. Co nám meduňku silně charakterizuje, jsou její listy, které mají příjemnou vůni po citrónu. Běžně v přírodě ji můžeme spatřit ve Středozemí a Přední Asii, u nás pak v pěstírnách či zahradách, nebo v případě, že zplaní do přírody.
14. 6. 2016
Osteoporóze lze předejít
Osteoporóza neboli řídnutí kostí postihuje zejména ženy. Jak se lze této nemoci bránit, nám prozradili dva odborníci (osteolog a gynekolog), kteří se s ní ve svých ordinacích potkávají nejčastěji.
8. 6. 2016
Trápí vás křečové žíly?
Křečové žíly, odborně varixy, jsou vakovitá rozšíření žil spojená s narušením normální funkce jejich stěny. Nejčastěji se objevují na dolních končetinách, kde jsou součástí obrazu tzv. žilní insuficience (nedostatečnosti) projevující se otoky, bolestí, křečemi, pocity mravenčení a tíhy nohou, nebo dokonce opakujícími se záněty žil či bércovými vředy.
2. 6. 2016
Interview se zpěvákem Martinem Chodúrem
Mnozí si jej pamatují jako vítěze soutěže Česko Slovensko hledá Superstar. Od té doby ale uplynulo již dlouhých sedm let, za které se toho Martinu Chodúrovi podařilo opravdu mnoho. Vydal tři desky, pravidelně koncertuje a kritici ho po zásluze nazývají jedním z nejvšestrannějších zpěváků v Česku. Přesto se mu jeden z největších úspěchů podařil až letos v lednu. S partnerkou Ivonou se jim narodil syn Martínek.
|1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|Následující »

 Novinky můžete odebírat přes RSS.

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

Dárkový poukaz

Ortho Help Collagen 150 kapslí

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

Website Security Test