190

Facebook nemusí být zlodějem času, právě naopak

Všichni kolem vás mají Facebook, nakupují a prodávají přes něj, vědí o zajímavých akcích, povídají si, dělí se o zážitky, ale vy si nejste jistí, zda vám největší sociální síť na světě nesebere soukromí? Jděte na to chytře a vytáhněte si z Facebooku to nejlepší s minimem vynaloženého času i úsilí. Ovládat Facebook je velmi snadné.

Pro každou sociální síť platí, že je to skvělý sluha, ale zlý pán. Pro Facebook to platí dvojnásobně. Ano, můžete na něm skutečně strávit spoustu hodin povídáním o všednostech, které tak či tak ihned po odhlášení zapomenete. Ale jste-li členem užitečných skupin a fanouškem přínosných stránek, dozvíte se z první ruky o slevách, levně nakoupíte a dostane se vám spousty prospěšných rad.

FB stránky Moje lékárnaCo je potřeba vědět, pokud na Facebooku ještě nejste nebo jste se někdy zaregistrovali, ale prakticky jej nevyužíváte? Facebook rozlišuje tři druhy komunikace. Fyzická osoba si zřizuje profil, k tomu potřebujete jen e-mailovou adresu a nic víc. Nejrozumnější je mít zřízený profil na Facebooku ve tvaru jméno příjmení, protože tak nejsnadněji umíte vyhledat známé, které jste roky neviděli, prasynovce z druhého konce republiky nebo spolužáky ze základní školy. A stejně tak oni mohou vyhledat vás.

Pod svým profilem se můžete stát členy skupin. Skupiny jsou zaměřeny na cokoli, co lidi zajímá a obklopuje. Najdete skupiny zaměřené na výchovu dětí, bazary nábytku, prodejní skupiny, skupiny pro vegetariány nebo příznivce punku. Jestliže se zeptáte svých dětí nebo vnoučat, buďte si jistí, že jsou určitě členy skupiny „Osmá A ZŠ Lhota“ nebo skupiny „Mažoretky Praha Libeň“ a podobných.

Pro prezentaci firem, institucí, známých osobností nebo třeba oblíbeného seriálu existují firemní stránky. Jakýkoli člověk, který má na Facebooku svůj profil, se může stát fanouškem konkrétní stránky. Také sdružení Moje lékárna má své FB stránky. Svých fanoušků si velmi vážíme a pečujeme o ně. Na adrese www.facebook.com/sdruzenimojelekarna najdete tipy, jak chránit svoje zdraví, nejrychleji se dozvíte o akčních cenách a můžete získat skvělé ceny v soutěžích. Být fanoušky FB stránky Moje lékárna se vám rozhodně vyplatí.


Aktuality v Mojí lékárně

12. 11. 2017

TV reklama - PODZIM 2017

14. 9. 2017

TV reklama - ZÁŘÍ 2017

Doporučujeme

Moje lékárna Silymarin...

Doplněk stravy s náhradním sladidlem – rostlinný...

Moje lékárna - Sirup...

Má zklidňující efekt na skliznici úst, krku a...

Rhino-stas Galmed 0,1%...

Nosní sprej s okamžitým účinkem na zmírnění a...

Moje lékárna - Hroznový...

Doplněk stravy – pastilky z hroznového cukru s...

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

Podívejte se na naši novou TV reklamu

 

Dárkový poukaz