175

Nailexpert

Nailexpert - expert na mykózy nehtů

zdravotnický prostředek na ošetření nehtů rukou i nohou postižených mykózami

  • rychlý nástup účinku, okamžitá úleva od svědění*
  • viditelný efekt již po čtyřech týdnech*
  • snadno se aplikuje pomocí štětečku
  • vystačí průměrně na 400 aplikací
  • vhodný také pro preventivní péči

Nepříjemně zapáchající, nevábně zbarvené, polámané, ztenčené či naopak ztloustlé - tak obvykle vypadají nehty napadené mykózami. Plísňovými onemocněními nehtů (onychomykózami) přitom dle odhadů trpí až 16% celosvětové populace. Zdravé a krásné nehty vám pomůže navrátit Nailexpert - zdravotnický prostředek na ošetření nehtů rukou i nohou postižených mykózami.

Přípravek vytváří na nehtech silikonový ochranný film, který zamezuje průniku a rozvoji mykóz. Rozvoji mykóz pomáhají zabraňovat také nanočástice stříbra. Klinická studie* prokázala, že nástup účinku je rychlý a Nailexpert navíc přináší okamžitou úlevu od svědění, které je dalším nepříjemným projevem mykóz.

Nailexpert obsahuje tekutinu s účinnými látkami, jež se snadno a cíleně aplikuje za pomocí štětečku přímo na postižená místa. A to pouze dvakrát denně - ráno a večer. Navíc obsahuje látky, které pomáhají nehet účinněji regenerovat, hydratovat a vyživovat. Patří mezi ně například D-panthenol a glycerin. Výrazně viditelný efekt se tak běžně dostavuje již po čtyřech týdnech, přičemž obvyklá doba používání se pohybuje právě od čtyř do dvanácti týdnů. Během této doby získávají nehty opět krásně zdravý vzhled.

Nailexpert je zkrátka expertem na rychlé a účinné řešení problémů s mykózami nehtů. A navíc - máte-li sklony k získání onemocnění či navštěvujete-li místa, kde lze mykózy snáze získat (bazény atp.), můžete přípravek používat také preventivně! Pro dosažení optimálního efektu konzultujte svůj zdravotní problém se svým lékařem.

Použití: Altermed Leciderm Nailexpert je zdravotnickým prostředkem, jenž se používá dle indikace v případech postižení mykózami nehtů na rukou a nohou. Rovněž je vhodný k preventivnímu použití u pacientů, u nichž lze očekávat snadný rozvoj mykóz. Více informací o použití naleznete v příbalovém letáku, jenž doporučujeme pečlivě pročíst. Zdravotní problém rovněž doporučujeme konzultovat se svým lékařem.
* Klinická studie Project Nailexpert 2009


Diskuse

Za obsah komentáře nese plnou odpovědnost autor, nikoli provozovatel stránek. Redakce si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvky, které se netýkají zveřejněného článku, obsahují vulgární výrazy, nesmysly, urážky nebo reklamu.


Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Aktuality v Mojí lékárně

29. 5. 2015

TV reklama Moje lékárna

11. 3. 2015

Výherci tajenky z Magazínu Moje lékárna

Doporučujeme

Ladival mléko pro norml....

Obsahuje vysoce účinné antioxidanty a zklidňující...

Espigal Galmed 80 mg 100...

účinná regulace tvorby střevních plynů ...

Ibuprofen 400mg 30 tbl.

Přípravek Ibuprofen 400 mg Galmed obsahuje léčivou...

Moje lékárna - B komplex...

Doplněk stravy – komplex vitaminu skupiny...

Navíc ani korunu!

Herbofit

Výrobky privátní značky