193

MENTOSIL gel

MENTOSIL- Novinka v České republice!

MENTOSIL je gel pro preventivní ochranu před viry způsobující rýmu a chřipku. Složky gelu pokryjí nosní sliznici a brání připojení rhinovirů a virů chřipky k ní. MENTOSIL snižuje sekreci z nosní sliznice, zmírňuje dušnost a zvyšuje pocit zdraví. MENTOSIL obsahuje Silbiol, což je biologicky aktivní komplex přírodních látek s antivirovým a baktericidním účinkem. U gelu MENTOSIL byl Národním centrem Světové zdravotnické organizace (WHO) pro chřipku prokázán účinek proti běžným virům chřipky i proti pandemickému kmeni H1N1. Studie ke stažení zde.
MENTOSIL je preventivní přípravek proti nachlazení a chřipkové infekci. Ochrana před chřipkou je zvláště vhodná u těhotných žen k ochraně před malformacemi plodu, u starších lidí a lidí s chronickými onemocněními postihujícími imunitu (cukrovka, protinádorová léčba apod.)

www.axonia.cz


Diskuse

Za obsah komentáře nese plnou odpovědnost autor, nikoli provozovatel stránek. Redakce si vyhrazuje právo bez upozornění smazat příspěvky, které se netýkají zveřejněného článku, obsahují vulgární výrazy, nesmysly, urážky nebo reklamu.


Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

  • mentosilRozbalit (reakcí: 0)Sbalit (reakcí: 0)

    MENTOSIL je vynikající léčebný přípravek.Velmi dobře působí jako prevence,ale především při již probíhajících nemocech horních cest dýchacích.Tiší otoky sliznice, uvolnuje rýmu a napětí zánětu dutin.Nemá konkurenci.Na mé doporučení léku členům rodiny sklízím jen kladné odezvy.Cena odpovídá kvalitě.

    Reagovat19.02.2012 09:37 od VÁCLAV FUČÍK

Aktuality v Mojí lékárně

22. 3. 2017

Prohlášení

14. 3. 2017

TV reklama - JARO 2017

Doporučujeme

APRICARC B17 s meruňkovým...

Rakytník a reishi podporují přirozenou...

Moje lékárna - Cerutin,...

Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro...

Psyllium Galmed 200g

Indická vláknina na podporu správnéh...

Espigal Galmed 80mg 100...

Podporuje regulaci střevních plynů díky obsahu...

Navíc ani korunu!

Výrobky Moje lékárna - Testováno na kvalitu

Dárkový poukaz

 

Podívejte se na naši novou TV reklamu

mojeplazma.cz - darujte krevní plazmu